Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2021, 09:30

autor: Adrian Werner

Paradise Lost - kiedy premiera? Jest cena i gameplay

Poznaliśmy datę premiery i cenę Paradise Lost, czyli ślicznej polskiej przygodówki studia PolyAmorous. Wypuszczono również obszerny gameplay.

PARADISE LOST W SKRÓCIE:
  • Deweloper: PolyAmorous
  • Wydawca: All in! Games
  • Gatunek: przygodówka
  • Platformy: PC, XONE, PS4
  • Data premiery: 24 marca 2021 r.

Firma All in! Games ujawniła datę premiery Paradise Lost, czyli obiecującej przygodówki będącej debiutancką produkcją warszawskiego studia PolyAmorous. Okazuje się, że nie będziemy musieli dług czekać, gdyż gra zadebiutuje 24 marca.

Wcześniej gra zapowiadana była jako produkcja zmierzająca na PC i konsole. Teraz doprecyzowano, że równocześnie z wydaniem komputerowym projekt trafi na Xboksa One i PlayStation 4. Oczywiście w produkcję zagrają także posiadacze Xboksa Series X/S i PS5 dzięki wstecznej kompatybilności.

Paradise Lost zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Wersja pecetowa sprzedawana ma być w serwisach Steam oraz GOG.com. Co ciekawe, nie będzie to droga produkcja. Standardową cenę na PC ustalono na poziomie 53,99 złotych, a w GOG.com można obecnie kupić grę za 35,69 zł, dzięki 34-procentowej obniżce przedpremierowej. W przypadku wydania na Xboksa One standardowa cena wyniesie 69,99 zł, ale obecnie w promocji ta edycja kosztuje 55,99 zł.

Twórcy wypuścili również dwa nowe materiały wideo. Pierwszym jest krótki zwiastun z datą premiery. Drugi filmik jest znacznie ciekawszy i oferuje ponad trzynaście minut zapisu rozgrywki opatrzonego komentarzem jednego z deweloperów. Ukazuje on sekcję kampanii toczącą się ok. godzinę po rozpoczęciu przygody i daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ten tytuł.

  1. Oficjalna strona gry