Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 marca 2021, 10:14

Stellaris z dodatkami w nowym Humble Bundle

W Humble Store trwa sprzedaż paczki Humble Stellaris Discovery Bundle. W pakiecie znalazła się gra Stellaris wraz z dodatkami.

Do 24 marca w Humble Store możecie nabyć Humble Stellaris Discovery Bundle. Dzięki niej za niewielką cenę można nabyć kosmiczną strategię czasu rzeczywistego Stellaris wraz z dodatkami. Zawartość paczki została podzielona na trzy progi cenowe.

 1. Humble Stellaris Discovery Bundle

Minimum 1 euro (ok. 4,56 zł):

 1. Stellaris

Więcej niż średnia, która obecnie wynosi 8,08 euro (ok. 37 zł):

 1. zawartość z poprzedniego progu
 2. Stellaris: Utopia
 3. Stellaris: Leviathans
 4. Stellaris: Plantoids Species Pack

Minimum 12,26 euro (ok. 56 zł):

 1. zawartość z poprzednich progów
 2. Stellaris: Synthetic Dawn
 3. Stellaris: Apocalypse
 4. Stellaris: MegaCorp
 5. Stellaris: Ancient Relics

Należy pamiętać, że wszystkie powyższe gry otrzymacie w postaci kluczy Steam. Zgodnie z tradycją, część zysków ze sprzedaży paczki może zostać przekazana na cele charytatywne – kupujący sami decydują, ile pieniędzy trafi do danej organizacji. W tym przypadku pieniądze powędrują do One Warm Coat.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.