Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2021, 18:27

The Outer Worlds: Murder on Eridanos - data premiery i tajemniczy cinematic

Studio Obsidian Entertainment wyjawiło, kiedy zagramy w The Outer Worlds: Murder on Eridanos. Opublikowano także krótki film z gry.

W SKRÓCIE:
  • W The Outer Worlds: Murder on Eridanos zagramy na PC, PS4 i XONE już 17 marca.
  • Twórcy opublikowali również film z gry wprowadzający nas w jej fabułę.

Od rana Obsidian Entertainment budowało napięcie w związku z nadchodzącym dodatkiem do The Outer Worlds. W końcu opublikowano także datę premiery gry. W Murder on Eridanos zagramy na PC, PS4 i XONE już 17 marca. Studio udostępniło także krótki film, który wprowadza nas w fabułę i klimat rozszerzenia.

Murder on Eridanos to drugi dodatek do The Outer Worlds. Skupi się on na postaci Halcyon Helen, czyli bohaterki fikcyjnego serialu Terror on Monarch. Wnioskując po tweetach, jakie udostępnili twórcy, jednym ze źródeł ich inspiracji był film Charlie i fabryka czekolady. Możemy spodziewać się również wpływu pulpowych horrorów oraz znanego już fanom gry retrofuturyzmu.

Dodatek trafi również na Switcha. Podobnie jak w przypadku poprzedniego rozszerzenia, czyli Coś się czai na Gorgonie, jego premiera na tej platformie odbędzie się jednak później niż na PC, PS4 oraz XONE.