Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat World of Warcraft: Battle for Azeroth

Imponujący upór streamera; po 9 latach zdobył rzadkiego rumaka w WoW-ie

ZuzoliK, 29 lipca 2022, 15:03

Streamerowi Bingo1 udało się dorwać rzadki przedmiot w World of Warcraft, wymagany do przyzwania rumaka Invincible. Zajęło mu to kilka dobrych lat.

Exploit w WoW – gracz bez zbroi zabija przeciwników „na strzała”

Pri, 27 maja 2020, 09:08

Gracz WoW-a i youtuber Rextroy znalazł exploit, dzięki któremu nagim bohaterem powala przeciwników jednym ciosem.

100% dodatkowego doświadczenia dla graczy World of Warcraft

Serek, 22 marca 2020, 08:25

Blizzard ogłosił, że gracze World of Warcraft: Battle for Azeroth otrzymają bonus w wysokości 100% zdobywanego doświadczenia. Tyczy się to nowych oraz obecnych postaci i potrwa do 20 kwietnia 2020 roku.

Plotka o WoW: Battle for Azeroth - porażka patcha 8.3 to efekt pośpiechu

PefriX, 29 stycznia 2020, 15:46

Polski youtuber Nexos, znany z tworzenia materiałów o WoW-ie, rzucił nowe światło na problemy, z jakimi borykał się Blizzard przy tworzeniu patcha 8.3 do World of Warcraft: Battle for Azeroth.

WoW otrzymał wielką aktualizację 8.3 z nowymi rasami

Entelarmer, 15 stycznia 2020, 18:23

Firma Blizzard wypuściła aktualizację Visions of N'zoth dla gry World of Warcraft. Patch 8.3 wprowadza m.in. dwie rasy sprzymierzone oraz możliwość starcia z grozą N'Zotha w ramach nowego rajdu, napaści i tzw. Horrific Visions.

Przecieki o World of Warcraft: Shadowlands

Froozyy, 27 października 2019, 12:04

W sieci pojawił się fragment grafiki ukazującej gadżety z World of Warcraft, które będzie można zakupić na tegorocznym BlizzConie. Wskazują one na to, że nowe rozszerzenie popularnego MMO będzie nosić nazwę Shadowlands i trafimy w nim do krainy zmarłych.

Nowe rasy w World of Warcraft - Blizzard zapowiada patch 8.3

Entelarmer, 8 października 2019, 14:18

Firma Blizzard zaprezentowała Visions of N'zoth, czyli kolejną aktualizację gry World of Warcraft. Patch 8.3 wprowadzi m.in. nowe rasy sprzymierzone, ulepszony dom aukcyjny oraz sporo atrakcji powiązanych z tytułowych Przedwiecznym Bogiem.

World of Warcraft - nowy cinematic z patcha 8.2.5

Froozyy, 25 września 2019, 14:59

W najnowszej aktualizacji WoW-a gracze mają możliwość poznania dalszej historii Hordy oraz Przymierza w zadaniach fabularnych. Na fanów czeka także nowa animacja oraz kilka zakończeń wydarzeń przedstawionych w patchu 8.2.5. Uwaga! W treści newsa zawarte są spoilery.

World of Warcraft - Królowa Azshara nareszcie pokonana

Froozyy, 29 lipca 2019, 12:01

Europejska gildia Method po 12 dniach walki i osłabieniu bossa przez Blizzard wreszcie pokonała Królową Azsharę na mitycznym poziomie trudności. Tym samym gracze udowodnili, że są jedną z najlepszych drużyn w WoW-ie.

Blizzard przesadził z bossem w World of Warcraft? Królowa Azshara masakruje gildie

Entelarmer, 26 lipca 2019, 13:18

Gracze World of Warcraft wciąż walczą o tytuł pierwszego pogromcy Królowej Azshary w trybie Mythic. Nowy boss okazał się sporym wyzwaniem, czym jednak nie są zachwycone czołowe gildie WoW-a.

WoW: Rise of Azshara - aktualizacja 8.2 już dostępna

Julia Dragović, 26 czerwca 2019, 12:55

Od dzisiaj możecie korzystać z największej do tej pory aktualizacji World of Warcraft. Na europejskie serwery weszła właśnie Rise of Azshara. 10 lipca pojawi się też nowy rajd i megaloch.

Data premiery wielkiej aktualizacji 8.2 do World of Warcraft

Froozyy, 19 czerwca 2019, 14:31

Najnowsza aktualizacja do WoW-a, nazwana Rise of Azshara, będzie miała swoją premierę 25 czerwca. Zmian doczeka się system ulepszeń, a do gry trafią dwie nowe lokacje, przedmioty, rajd oraz dungeon.

Nowa animacja promująca dodatek World of Warcraft: Battle for Azeroth

Ender, 15 maja 2019, 20:19

Studio Blizzard Entertainment opublikowało kolejny wysokiej jakości animowany zwiastun promujący najnowszy dodatek do MMO World of Warcraft, zatytułowany Battle for Azeroth.

BlizzCon 2018 – World of Warcraft Classic ukaże się latem 2019 roku

Adrian Werner, 2 listopada 2018, 20:49

Podczas imprezy BlizzCon 2018 studio Blizzard Entertainment ogłosiło, że World of Warcraft Classic ukaże się latem przyszłego roku. Wypuszczono również imponujący nowy filmik CG nawiązujący fabułą do World of Warcraft: Battle for Azeroth.

Programiści WoW-a przez przypadek zdradzili liczbę subskrybentów?

Movis, 16 października 2018, 10:37

Pomyłka w udostępnionym przez Blizzard API pozwoliła na określenie liczby aktywnych subskrybentów gry World of Warcraft. Wygląda na to, że forma króla MMORPG mocno spadła na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Dystrybucja cyfrowa w sierpniu - League of Legends najsłabsze od 2014 r.

Adrian Werner, 26 września 2018, 12:59

Firma SuperData opublikowała zestawienia najbardziej dochodowych gier cyfrowych za sierpień tego roku. Największe zmiany zaszły na rynku pecetowym. League of Legends radzi sobie najgorzej od kilku lat. Wielkimi sukcesami okazały się za to premiery World of Warcraft: Battle for Azeroth i Monster Hunter: World.

World of Warcraft spycha The Sims 4 z pozycji lidera w Empiku

AlexB, 3 września 2018, 11:27

Kolejne zestawienie sprzedaży gier w salonach Empik przyniosło kilka przetasowań. Jeśli chodzi o pecety, na fotelu lidera rozgościł się nowy dodatek do World of Warcraft – Battle for Azeroth. Na konsolach natomiast niepodzielnie dzielił i rządził Minecraft.

World of Warcraft nadal nie umiera - Battle for Azeroth bije rekordy sprzedaży

Serek, 23 sierpnia 2018, 18:19

Firma Activision Blizzard poinformowała właśnie, że najnowszy dodatek do World of Warcraft, Battle for Azeroth, w dniu premiery znalazł ponad 3,4 mln nabywców na całym świecie. Tym samym ustanowił rekord sprzedażowy marki.

World of Warcraft Battle for Azeroth zadebiutowało na rynku

Adrian Werner, 14 sierpnia 2018, 12:09

Doczekaliśmy się premiery Battle for Azeroth, czyli nowego dodatku do gry MMORPG World of Warcraft autorstwa studia Blizzard Entertainment. Zabawa w WoW: BfA ruszyła dzisiaj o północy.

World of Warcraft walczy z The Sims 4 w Empiku

Entelarmer, 8 sierpnia 2018, 17:40

Kolejne zestawienie sprzedaży gier w salonach Empik upłynęło pod supremacją The Sims 4 w towarzystwie FIF-y 18. Na PC świetnie poradziło sobie World of Warcraft, a na konsolach popularnością cieszyło się Watch Dogs 2.

Milion kopii Octopath Traveler, premiera DLC do Pillars of Eternity II: Deadfire i inne wieści

Movis, 3 sierpnia 2018, 16:09

Dziś piszemy o ciągłej popularności RPG Octopath Traveler, „zrzucie” darmowych (Deck of Many Things) i płatnych (Beast of Winter) dodatków do Pillars of Eternity II: Deadfire oraz zapierającym dech w piersiach filmiku z World of Warcraft: Battle for Azeroth. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Warcraft od teraz w cenie miesięcznej subskrypcji

Aquma, 18 lipca 2018, 10:31

Kultowe MMORPG World of Warcraft od teraz będzie dostępne w cenie miesięcznej subskrypcji. Studio Blizzard Entertainment po cichu wyeliminowało konieczność płacenia za podstawową wersję gry – tzw. Battle Chest.

Darmowy weekend z WoW

Aquma, 22 czerwca 2018, 08:43

Studio Blizzard Entertainment ponownie zachęca weteranów World of Wacraft do sprawdzenia, co zmieniło się w jego kultowym MMO. Darmowy weekend skończy się z dniem 24 czerwca.

World of Warcraft Battle for Azeroth ukaże się w sierpniu [aktualizacja: edycja kolekcjonerska]

Góral, 5 kwietnia 2018, 18:00

Studio Blizzard Entertainment opublikowało nowy zwiastun nadchodzącego dodatku Battle for Azeroth do gry World of Warcraft, a przy okazji zdradziło dokładny termin premiery rozszerzenia.

W dodatku Battle for Azeroth do World of Warcraft pojawią się grywalne lisy?

Góral, 19 marca 2018, 19:20

Fanom gry World of Warcraft udało się doszukać w plikach dodatku Battle for Azeroth informacji o człekokształtnych lisach Vulpera, które najwidoczniej będą jedną z grywalnych frakcji.

WoW: Battle for Azeroth - wymagania sprzętowe, przedsprzedaż i możliwe wsparcie DX12

AlexB, 31 stycznia 2018, 12:44

Rozpoczęła się przedsprzedaż Battle for Azeroth, czyli najnowszego rozszerzenia do MMORPG-a World of Warcraft. Z tej okazji twórcy opublikowali jego oficjalne wymagania sprzętowe. Ponadto gracze dokopali się w plikach gry do pewnych interesujących informacji na temat nadchodzącego dodatku.

Wild West Online - wersja Early Access rusza 15 listopada – Sieciowe Wieści (10/11/2017)

MiqT, 10 listopada 2017, 10:34

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o ukończeniu najtrudniejszego rajdu w Final Fantasy XIV po 11 dniach grania, łatce do ARK: Survival Evolved pod Xboxa One X, rekordowo wielkiej dioramie na bazie World of Warcraft: Battle for Azeroth, nadchodzących nowościach w Tibii oraz o zapowiedzi Relic Hunters Legend. Zapraszamy!

World of Warcraft z dodatkiem Battle for Azeroth oraz klasycznymi serwerami

Ender, 3 listopada 2017, 21:15

Podczas BlizzConu studio Blizzard zapowiedziało nowe rozszerzenie do gry World of Warcraft, zatytułowane Battle for Azeroth. Fani otrzymają także nową wersję gry, która będzie starała się odtworzyć świat i rozgrywkę z pierwszych lat funkcjonowania World of Warcraft, odpowiadając tym samym na prośby fanów o wprowadzenie klasycznych serwerów.

World of Warcraft - wyciekły informacje o kolejnym dodatku?

Entelarmer, 7 lipca 2017, 11:04

W sieci pojawiły się informacje o plikach aktualizacji 7.3 do gry World of Warcraft. Wśród nich znalazła się nowa zbroja, która zdaje się zdradzać informacje na temat kolejnego rozszerzenia do popularnego MMORPG.