Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 czerwca 2018, 08:55

autor: Aquma

Darmowy weekend z WoW

Studio Blizzard Entertainment ponownie zachęca weteranów World of Wacraft do sprawdzenia, co zmieniło się w jego kultowym MMO. Darmowy weekend skończy się z dniem 24 czerwca.

Blizzard ponownie zaprasza weteranów do Azeroth. - Darmowy weekend z WoW - wiadomość - 2018-06-22
Blizzard ponownie zaprasza weteranów do Azeroth.

Gracze, którzy grali już wcześniej w World of Warcraft, ale nie zdecydowali się na zakup dodatku Legion, mają teraz możliwość sprawdzenia gry za darmo. Po zalogowaniu się uzyskujemy dostęp do całej zawartości WoW-a i wszystkich swoich postaci. Promocja Welcome Back Weekend zakończy się 24 czerwca.

Akcja jest kierowana do graczy powracajcych i bez wątpienia ma związek ze zbliżającą się premierą Battle For Azeroth – twórcy zapewne mają nadzieję, że uda się im rozpalić w sercach dawnych fanów płomyk tęsknoty do Azeroth, który skłoni ich do wyłożenia pieniędzy na najnowszy dodatek. Jeśli jednak nie jesteś weteranem kultowego MMO od studia Blizzard Entertainment, a masz ochotę sprawdzić skąd to całe zamieszanie, zawsze możesz zdobyć tzw. Edycję Startową. Jest ona dostępna od wielu lat i umożliwia darmową zabawę, objętą jednak pewnymi ograniczeniami, takimi jak limit maksymalengo poziomu doświadczenia, brak dostępu do klasy Rycerza Śmierci, czy niemożność korzystania z publicznych czatów i domu aukcyjnego.

MMORPG World of Warcraft zadebiutowało na rynku w listopadzie 2004 roku i dosłownie wzięło szturmem świat komputerowej rozrywki, stając się najpopularniejszą grą w swoim gatunku – i w ogóle jedną z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych na świecie. W tytuł Blizzard Entertainment do dziś grają miliony ludzi, choć ich liczba od lat stopniowo maleje.

  1. World of Warcraft – strona oficjalna
  2. World of Warcraft: Battle for Azeroth – wciąż król, ale czy ciągle MMORPG?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.