Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2018, 19:25

autor: Góral

W dodatku Battle for Azeroth do World of Warcraft pojawią się grywalne lisy?

Fanom gry World of Warcraft udało się doszukać w plikach dodatku Battle for Azeroth informacji o człekokształtnych lisach Vulpera, które najwidoczniej będą jedną z grywalnych frakcji.

Vulpera w pełnej okazałości / Źródło: bfa.wowhead.com - W dodatku Battle for Azeroth do World of Warcraft pojawią się grywalne lisy? - wiadomość - 2018-03-20
Vulpera w pełnej okazałości / Źródło: bfa.wowhead.com
Battle for Azeroth w skrócie:
  • dodatek do gry World of Warcraft;
  • ukaże się w tym roku, najpewniej przed 21 września;
  • wprowadzi nowe lokacje, rasy, przedmioty i wiele innych elementów.

W tym roku słynne MMORPG World of Warcraft doczeka się siódmego rozszerzenia. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się premiera Battle for Azeroth, ale ujawniono, że dodatek wprowadzi m.in. dwa nowe kontynenty i kilka grywalnych ras. O czterech już wiemy, a kolejną być może udało się odkryć w plikach produkcji. Będzie nią Vulpera, czyli człekokształtne lisy. Studio Blizzard Entertainment jeszcze ich nie potwierdziło, ale wygląda na to, że faktycznie coś jest na rzeczy, gdyż na ich potrzeby przygotowano szereg zaawansowanych animacji i skórek, czego raczej nie doczekaliby się zwykli NPC. Na stronie bfa.wowhead.com znajdziecie specjalny edytor, w którym możecie pobawić się wyglądem przedstawiciela lub przedstawicielki rasy Vulpera.

W dodatku Battle for Azeroth do World of Warcraft pojawią się grywalne lisy? - ilustracja #2

Informacje o lisach nie są jedynymi, jakie udało się wygrzebać z plików wersji alfa World of Warcraft: Battle for Azeroth. W styczniu pisaliśmy o wielu innych elementach, w tym osiągnięciach, przedmiotach, czarach czy mapach. Blizzard z pewnością ma jednak kilka asów w rękawie, które wyciągnie dopiero w momencie debiutu dodatku.

Jeżeli jesteście zdecydowani, to możecie go kupić w ramach pre-orderów. Osoby wydające teraz pieniądze, otrzymują specjalne zadania do wykonania, w których mogą odblokować cztery nowe grywalne rasy. Dodatkowo deweloper dokłada możliwość natychmiastowego awansu na sto dziesiąty poziom. Jak wspomniałem na początku, oficjalny termin debiutu World of Warcraft: Battle for Azeroth nie jest jeszcze znany, ale Blizzard ujawnił, że premiera odbędzie się przed 21 września. Ewentualnie, w ostateczności, rozszerzenie ukaże się właśnie w tym dniu.