Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2019, 12:09

autor: Froozyy

Przecieki o World of Warcraft: Shadowlands

W sieci pojawił się fragment grafiki ukazującej gadżety z World of Warcraft, które będzie można zakupić na tegorocznym BlizzConie. Wskazują one na to, że nowe rozszerzenie popularnego MMO będzie nosić nazwę Shadowlands i trafimy w nim do krainy zmarłych.

Czy w nowym dodatku do WoW-a trafimy do Shadowlands? - Przecieki o World of Warcraft: Shadowlands - wiadomość - 2019-10-27
Czy w nowym dodatku do WoW-a trafimy do Shadowlands?

Tegoroczny BlizzCon rozpocznie się już za kilka dni (1 listopada), a część z przygotowanych paneli nadal owiana jest tajemnicą. Jakich zapowiedzi możemy się spodziewać? Czy plotki o Diablo 4 i Overwatchu 2 okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się w przyszłym tygodniu, ale do przecieków możemy dorzucić kolejny, tym razem mówiący o nowym dodatku do World of Warcraft. Shadowlands, bo taki tytuł ma mieć rozszerzenie, podobno zostanie ogłoszone na jednym z paneli BlizzConu, a świadczy o tym fragment grafiki przedstawiającej gadżety dostępne do kupienia na imprezie.

Fragment grafiki prezentującej gadżety dostępne na BlizzConie 2019.
Fragment grafiki prezentującej gadżety dostępne na BlizzConie 2019.

Można na nim zobaczyć m.in. ceny koszulek oraz wydruków, na których widnieje wizerunek Bolvara po tym, jak został Królem Liszem. Obie te rzeczy zawierają w nazwie WoW: Shadowlands, co może sugerować tytuł nowego dodatku. Warto również wiedzieć, że Shadowlands to kraina, w której znajdują się dusze zmarłych i określana jest jako „miejsce pomiędzy światami”. Mostem łączącym Azeroth z tym wymiarem jest Lodowa Korona, co tłumaczyłoby pojawienie się na grafice Króla Lisza.

I o ile nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, to warto przypomnieć, że Shadowlands pojawiło już się w różnych przeciekach dotyczących najnowszego rozszerzenia zmierzającego do WoW-a. Szanse na to, że na tegorocznym BlizzConie faktycznie usłyszymy o kolejnym dodatku, są bardzo duże.

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.