Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2019, 08:25

autor: Adrian Werner

Overwatch 2 na BlizzConie? Pojawiło się rzekome logo z gry

Jeśli wierzyć przeciekom, podczas konwentu BlizzCon 2019 studio Blizzard Entertainment zapowie strzelankę Overwatch 2. W sieci pojawiły się już grafiki z logo gry.

Rzekome logo gry. Źródło: WeakAuras. - Overwatch 2 na BlizzConie? Pojawiło się rzekome logo z gry - wiadomość - 2019-10-27
Rzekome logo gry. Źródło: WeakAuras.

BlizzCon 2019 będzie najważniejszym wydarzeniem przyszłego tygodnia w branży gier. Podczas tej imprezy studio Blizzard Entertainment ma ujawnić kilka nowych projektów. Najnowsze plotki sugerują, że jednym z nich będzie Overwatch 2, czyli kontynuacja popularnej sieciowej strzelanki z 2016 roku.

Spekulacje te opierają się na kilku grafikach, które trafiły niedawno do sieci. WeakAuras wypuścił obrazek z rzekomym logo gry, a Halldrix udostępnił grafikę powiązanej z Overwatch 2 kampanii marketingowej napoju Coca-Cola. Oczywiście, do czasu oficjalnej zapowiedzi projektu wszystkie te informacje należy traktować jedynie jako niepotwierdzone plotki.

Warto jednak wspomnieć, że w zeszłym tygodniu fan o ksywce Metro_OW opublikował ciekawe doniesienia na temat Overwatch 2. Traktujemy je poważnie, gdyż w 2018 roku ten sam użytkownik ujawnił imię postaci Ash dodanej w aktualizacji do pierwszej części serii oraz jej zdolności. Te informacje zostały potem potwierdzone podczas BlizzConu.

Według Metro_OW podczas imprezy autorzy pokażą filmik fabularny z Overwatch 2, w którym wystąpią takie postacie jak Mei, Tracer i Genji. Gra w równym stopniu postawi na walki z innymi graczami (PvP), jak i potyczki PvE przeciwko wrogom kierowanym przez sztuczną inteligencję. Produkcja ma zaoferować system rozwoju bohaterów, w ramach którego będziemy odblokowywali nowe zdolności.

Przypomnijmy, że Overwatch zadebiutowało na rynku 24 maja 2016 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja została przyjęta bardzo ciepło i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic. Gra bardzo spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10. Ponadto po dwunastu miesiącach na rynku przychody przekroczyły miliard dolarów. Warto dodać, że w zeszłym tygodniu projekt trafił wreszcie na Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch