Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2019, 07:56

autor: Adrian Werner

Lilith powróci w Diablo 4? Nowy wyciek z artbooka

Do sieci wyciekła rzekoma strona z artbooka serii Diablo. Wydaje się ona potwierdzać istnienie Diablo 4 oraz ujawnia, że w grze powróci znana z drugiej części Lilith.

Tegoroczny BlizzCon ruszy 1 listopada. - Lilith powróci w Diablo 4? Nowy wyciek z artbooka - wiadomość - 2019-10-27
Tegoroczny BlizzCon ruszy 1 listopada.

W przyszłym tygodniu ruszy tegoroczna edycja imprezy BlizzCon. Podczas niej studio Blizzard Entertainment ma ujawnić kilka nowych projektów i coraz więcej wskazuje na to, że jednym z nich będzie czwarta odsłona cyklu Diablo. Kilka dni temu pisaliśmy o reklamie artbooka, z której wynikało, że taki projekt znajduje się w produkcji. Teraz do sieci wyciekła jedna strona tego albumu i wydaje się ona potwierdzać rychłą zapowiedź Diablo 4.

Jeśli udostępniona przez WeakAuras grafika autentycznie pochodzi z artbooka, to oznacza to nie tylko, że gra znajduje się w produkcji, ale również, że istotną rolę odegra w niej Lilith. To córka Mefista, z którą mogliśmy zmierzyć się w drugiej części serii. W Diablo 4 postać ta ma przejść dużą metamorfozę w porównaniu z jej poprzednim występem.

Oczywiście, do czasu oficjalnej zapowiedzi gry wszystkie te doniesienia, jak również sam fakt istnienia projektu, należy traktować jedynie jako niepotwierdzone plotki. Warto jednak zauważyć, że na oficjalnym profilu serii w serwisie Instagram pojawił się hashtag „#diablo4”, więc Blizzard nie kryje się z tym, że lada chwila oficjalnie zapowie czwartą odsłonę cyklu.

Na szczęście nie będziemy musieli czekać długo, aby sprawdzić, czy te informacje okażą się prawdziwe. BlizzCon 2019 ruszy bowiem w przyszły piątek, czyli 1 listopada.

Według plotek podczas imprezy zapowiedziane zostanie nie tylko Diablo 4, ale również remaster Diablo 2. W trakcie konwentu odbędzie się wiele paneli, w tym sześć w przypadku których nie ujawniono dokładnie, co zostanie pokazane. Najpewniej na każdym zobaczymy więc coś nowego, choć niekoniecznie oznacza to, że Blizzard Entertainment ujawni aż sześć nowych projektów.

  1. Oficjalna strona internetowa Blizzarda
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo IV

Diablo IV