Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2019, 15:18

autor: Froozyy

Data premiery wielkiej aktualizacji 8.2 do World of Warcraft

Najnowsza aktualizacja do WoW-a, nazwana Rise of Azshara, będzie miała swoją premierę 25 czerwca. Zmian doczeka się system ulepszeń, a do gry trafią dwie nowe lokacje, przedmioty, rajd oraz dungeon.

Najnowsza aktualizacja zabierze nas do nowych lokacji i popchnie fabułę do przodu. - Data premiery wielkiej aktualizacji 8.2 do World of Warcraft - wiadomość - 2019-06-19
Najnowsza aktualizacja zabierze nas do nowych lokacji i popchnie fabułę do przodu.

Rise of Azshara to kolejna duża aktualizacja najnowszego dodatku Battle for Azeroth do gry MMORPG World of Warcraft od Blizzarda. Została ona oznaczona numerem 8.2 i będzie dostępna już 25 czerwca. Wspominaliśmy o niej podczas ujawnienia animacji promującej najnowszy dodatek.

Dla tych z Was, którzy mają dość uciążliwego systemu ulepszeń w obecnym WoW-ie, twórcy przygotowali masę usprawnień. Farmienie lepszego uzbrojenia ma być teraz przyjemniejsze, a system Azerite przeszedł całkowitą przebudowę.

Oprócz tego wraz z najnowszą aktualizacją do gry trafią dwie nowe lokalizacje. Nazjatar i Mechagon dadzą dostęp do kolejnych fabularnych zadań i popchną historię dodatku do przodu. Wraz z tą aktualizacją gracze będą mogli używać latających wierzchowców we wszystkich lokacjach z dodatku Battle for Azeroth (wcześniej jednak trzeba będzie wykonać serię osiągnięć, aby odblokować tę możliwość). Do gry wprowadzone zostaną również przedmioty, wśród których znajdują się takie, które pozwalają wierzchowcom na chodzenie po wodzie.

Następnie, 9 lipca, do gry trafi nowy rajd, mityczny afiks, a system rankingowy PvP zostanie zresetowany. Jak widać, sporo zmian i nowości czeka WoW-a w najnowszej aktualizacji. Więcej szczegółów na ten temat możecie znaleźć na portalu WoWHead.