Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2019, 16:20

Ubisoft może szykować dla Rainbow Six: Siege wydarzenie na Dzikim Zachodzie

Do Rainbow Six: Siege prawdopodobnie zmierza nowe wydarzenie, którego motywem przewodnim będzie Dziki Zachód. Świadczą o tym przecieki, które ukazały się w internecie przez ostatni miesiąc.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat nowego wydarzenia w Rainbow Six. - Ubisoft może szykować dla Rainbow Six: Siege wydarzenie na Dzikim Zachodzie - wiadomość - 2019-06-19
Już wkrótce powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat nowego wydarzenia w Rainbow Six.

Dużymi krokami zbliża się kolejne ograniczone czasowo wydarzenie w sieciowej strzelance od Ubisoftu, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Wszystko wskazuje na to, że jego motywem przewodnim będzie Dziki Zachód. Jeszcze niecały miesiąc temu w internecie ukazały się przecieki związane ze skórkami dla operatorów oraz broni. Można było zauważyć, że ich głównym tematem był właśnie wcześniej wspomniany Dziki Zachód.

Do tego wszystkiego dochodzi audio udostępnione przez jednego z użytkowników internetowego forum Reddit. Narrator nawiązuje w nim do napadu na bank wykonanego przez gang Graveltopa oraz próbie odzyskania skradzionego złota przez obronców prawa.

Można wnioskować, że najprawdopodobniej wszystko sprowadzi się do tego, iż wygląd którejś z map zostanie zmieniony, a jedna z drużyn będzie broniła skradzionego dobytku, podczas gdy druga będzie starała się go odzyskać. Póki co są to jednak tylko domysły i trzeba czekać na oficjalne informacje od twórców gry.