Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season One

Khaleesi i kapitan Kirk – najlepsze mobilne adaptacje seriali telewizyjnych

Adrian Werner, 21 sierpnia 2016, 11:47

W kolejnym przeglądzie gier mobilnych omawiamy najlepsze gry oparte na licencjach seriali telewizyjnych.

Nieoficjalne spolszczenie Game of Thrones wydane

Norton, 24 listopada 2015, 14:39

Dzięki połączonym wysiłkom Grupy Hatak oraz serwisu BDiP.pl gracze mogą już cieszyć się kompletnym nieoficjalnym spolszczeniem do pierwszego sezonu Gry o Tron od Telltale Games.

Szósty odcinek Game of Thrones: A Telltale Games Series dostępny od dziś

luckie, 17 listopada 2015, 13:55

Szósty i ostatni odcinek Game of Thrones: A Telltale Games Series, zatytułowany The Ice Dragon, debiutuje dziś na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. W piątek pełna wersja gry trafi do sprzedaży w edycji pudełkowej na PC, PS4, XONE, PS3 i X360.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - The Ice Dragon ukaże się w listopadzie

Góral, 21 października 2015, 11:27

Studio Telltale Games poinformowało, że The Ice Dragon, ostatni epizod gry Game of Thrones: A Telltale Games Series, ukaże się 17 listopada na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360 oraz komputerach PC i urządzeniach mobilnych (Android, iOS). Jednocześnie pierwszy odcinek jest dostępny od teraz za darmo.

Game of Thrones: A Telltale Games - piąty epizod ukaże się 21 lipca

Entelarmer, 17 lipca 2015, 09:20

Studio Telltale Games opublikowało zwiastun Nest of Vipers - piątego epizodu Game of Thrones: A Telltale Games Series, który zacznie ukazywać się na poszczególnych platformach od wtorku 21 lipca.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – czwarty epizod dostępny

Renox, 27 maja 2015, 13:45

Czwarty z sześciu planowanych epizodów cyklu Game of Thrones od Telltale Games jest już dostępny. W Sons of Winter na terenie Europy mogą zagrać na razie jedynie posiadacze pecetów – wkrótce produkcja ukaże się również na pozostałych platformach. Co więcej, okazuje się, że wspomniany deweloper nawiązał ścisłą współpracę z platformą GOG.com.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - premiera czwartego epizodu w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 22 maja 2015, 09:59

Zespół Telltale Games ogłosił, że premiera czwartego epizodu Game of Thrones: A Telltale Games Series nastąpi w przyszłym tygodniu. Szykowane są wersje na pecety, konsole i urządzenia mobilne.

Czwarty epizod Games of Thrones: A Telltale Game Series już wkrótce

Entelarmer, 18 maja 2015, 11:45

Studio Telltale Games poinformowało, że czwarty epizod Games of Thrones: A Telltale Game Series ukaże się już wkrótce, jak również opublikowało screeny z nadchodzącej produkcji.

Trzeci epizod Gry o Tron od Telltale dostępny na wszystkich platformach

luckie, 26 marca 2015, 11:16

Game of Thrones: A Telltale Games Series - The Sword in the Darkness trafił dziś na urządzenia mobilne (Android, iOS). Tym samym trzeci epizod nowej gry przygodowej twórców The Walking Dead i The Wolf Among Us jest już dostępny dla wszystkich nabywców przepustki sezonowej.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – premiera trzeciego epizodu na PC już jutro

Pirlond, 23 marca 2015, 19:20

Studio Telltale Games ujawniło konkretną datę premiery trzeciego epizodu (z sześciu planowanych) Game of Thrones: A Telltale Games Series – przygodówki opartej na serialu „Gra o Tron” stacji HBO. Tak jak poprzednie, odcinek ukaże się w trzech fazach – najwcześniej, bo już jutro, dostaną go posiadacze komputerów.

Wieści ze świata (Game of Thrones: A Telltale Games Series, Borderlands: The Handsome Collection) 19/3/15

luckie, 19 marca 2015, 13:58

Dziś piszemy m.in. o trzecim epizodzie Game of Thrones: A Telltale Games Series, postępach prac nad Borderlands: The Handsome Collection oraz zwolnieniach w Cryptic Studios. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - fanowskie spolszczenie już dostępne

Jakub Mirowski, 9 lutego 2015, 13:38

Polonizacja do drugiego odcinka epizodycznej przygodówki autorstwa Telltale Games wczoraj ukazała się w sieci. Za spolszczenie odpowiadają grupy Graj Po Polsku oraz GameSub, które już wcześniej zajmowały się tytułami tego studia.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - The Lost Lords debiutuje na PC

luckie, 3 lutego 2015, 10:30

The Lost Lords - drugi epizod gry przygodowej Game of Thrones: A Telltale Games Series - debiutuje dziś na PC i Macu. W tym tygodniu tytuł pojawi się również na konsolach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – znamy datę premiery drugiego epizodu

Pirlond, 22 stycznia 2015, 20:33

Deweloperzy ze studia Telltale Games podzielili się datą premiery kolejnego epizodu Game of Thrones: A Telltale Games Series. Drugi odcinek pojawi się najpierw na PC i komputerach z systemem Mac OS – posiadacze tych platform dostaną go już 3 lutego.

Wieści ze świata (Outcast 1.1, Halo: The Master Chief Collection, Uncharted 4) 22/12/2014

Draug, 22 grudnia 2014, 15:55

Dziś piszemy m.in. o wypuszczeniu gry Outcast 1.1 i pakietu The Telltale Games Collection na XOne, remasterze Halo 3: ODST w ramach rekompensaty za problemy z Halo: The Master Chief Collection oraz o grafikach przedstawiających model Nathana Drake’a w Uncharted 4: A Thief’s End. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – pierwszy epizod po polsku

Draug, 22 grudnia 2014, 14:25

Grupy Graj Po Polsku i GameSub udostępniły polonizację pierwszego epizodu gry Game of Thrones: A Telltale Games Series. Oprócz tego jednocześnie trwają prace nad przetłumaczeniem pierwszego odcinka Tales from the Borderlands.

Tron należy do Gry o Tron. Top 10 Steam (30 listopada - 6 grudnia)

Przemysław Zamęcki, 8 grudnia 2014, 09:24

Game of Thrones: A Telltale Game Series to najchętniej kupowana gra w ubiegłym tygodniu na popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Zobacz jakie jeszcze gry cieszyły się uznaniem klientów.

Game of Thrones: A Telltale Games Series debiutuje na rynku i zbiera bardzo dobre opinie

Draug, 2 grudnia 2014, 12:24

Game of Thrones: A Telltale Games Series, najnowsza przygodówka studia Telltale Games, debiutuje dziś na komputerach PC i konsoli PlayStation 4 (tylko w USA). Pierwszy odcinek zatytułowany Iron from Ice doczekał się recenzji w uznanych mediach, z których wynika, że deweloper po raz kolejny stanął na wysokości zadania, dostarczając bardzo dobrą produkcję.

Premiery gier w Polsce + Ryk Premier (1-5 grudnia 2014)

Hed, 1 grudnia 2014, 18:03

Grudzień zaczynamy od paru ciekawych premier – wyjdą między innymi wyścigi The Crew. Wystartuje również seria Game of Thrones od studia Telltale. Polecamy przegląd gier, jakie trafią do sprzedaży w tym tygodniu.

Game of Thrones: A Telltale Game Series - pierwszy epizod ukaże się na początku grudnia

Entelarmer, 28 listopada 2014, 10:23

Studio Telltale Games ujawniło daty premiery pierwszego epizodu "Game of Thrones: A Telltale Games Series". Iron from Ice zadebiutuje 2 grudnia na PC, Mac i PlayStation 4, a w późniejszym terminie na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Xbox One oraz systemach iOS i Android.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – zwiastun pierwszego epizodu; poznaj wymagania sprzętowe

luckie, 21 listopada 2014, 10:25

Studio Telltale Games wypuściło zwiastun Game of Thrones: A Telltale Games Series, na którym słychać znany głos Leny Headey, czyli serialowej Cersei Lannister. Przy tej okazji warto rzucić okiem na ujawnione na Steamie wymagania sprzętowe wersji PC.

Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series

Entelarmer, 17 listopada 2014, 11:35

W zeszłym tygodniu, po długim okresie ciszy, studio Telltale Games ujawniło szczegóły związane z fabułą Game of Thrones: A Telltale Games Series. W weekend z kolei w sieci pojawiły się pierwsze screeny, pochodzące z najnowszej egranizacji serialu Gra o Tron.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - pierwsze konkrety odnośnie fabuły

Adrian Werner, 12 listopada 2014, 11:06

Studio Telltale Games ujawniło pierwsze konkrety na temat fabuły epizodycznej przygodówki osadzonej w uniwersum Gry o Tron. Udostępnione informacje dotyczą przede wszystkim rodu Forresterów, do którego należeć ma wszystkie pięć postaci, jakimi pokierujemy w kampanii.

Przygodowa Gra o Tron autorstwa Telltale Games ukaże się w sześciu odcinkach

Jakub Mirowski, 11 listopada 2014, 09:10

Studio Telltale Games opublikowało na swoim koncie na Twitterze informację, że ich najnowsza gra przygodowa, powstająca na podstawie cyklu fantasy Pieśń Lodu i Ognia, zostanie podzielona na sześć odcinków. Poprzednie produkcje tego dewelopera były o jeden epizod krótsze.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - pięć dostępnych postaci

Adrian Werner, 2 listopada 2014, 15:59

Studio Telltale Games zdradziło, że w nadchodzącej epizodycznej przygotówce opartej na licencji Gry o Tron pokierujemy aż pięcioma postaciami.

Pierwszy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series ukaże się jeszcze w 2014 roku

Renox, 27 października 2014, 20:24

Przedstawicielka Telltale Games odpowiedzialna za kontakt ze społecznością graczy ujawniła, że nowa przygodówka wspomnianego studia oparta na licencji serialu Gra o Tron ukaże się na rynku jeszcze w 2014 roku. Więcej szczegółów na temat pierwszej części Game of Thrones: A Telltale Games Series nadal jednak brakuje.

Wieści ze świata (Game of Thrones: A Telltale Games Series, Space Engineers, Unity) 10/10/14

luckie, 10 października 2014, 12:00

Dziś piszemy m.in. o spekulacjach na temat Game of Thrones: A Telltale Games Series, darmowym weekendzie z grą Space Engineers oraz plotkach na temat sprzedaży silnika Unity. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pierwsze teorie na temat Game of Thrones: A Telltale Games Series

Jakub Mirowski, 30 sierpnia 2014, 16:58

Publikacja pojedynczego cytatu z książkowej serii Pieśni Lodu i Ognia przez studio Telltale Games wywołała w sieci burzę spekulacji. Powstały już pierwsze teorie na temat fabuły, bohaterów oraz umiejscowienia gry na tle wydarzeń z literackiego i serialowego pierwowzoru.

Wieści ze świata (Assassin’s Creed: Unity, Game of Thrones: A Telltale Games Series, Nintendo) 9/6/14

luckie, 9 czerwca 2014, 12:52

Dziś piszemy m.in. o możliwym trybie kooperacji w Assassin’s Creed: Unity, nieobecności Game of Thrones: A Telltale Games Series na E3 2014 oraz zwolnieniach w firmie Nintendo. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - asystent George’a R. R. Martina konsultantem scenariusza

Góral, 29 kwietnia 2014, 09:20

W artykule opublikowanym w serwisie The New York Times poinformowano, że stacja telewizyjna HBO zatrudniła Ty Corey Francka - asystenta George’a R. R. Martina, który będzie konsultantem scenariusza gry Game of Thrones: A Telltale Games Series od studia Telltale Games. Niestety nie zdradzono żadnych innych szczegółów.

Telltale Games ujawniło gry Game of Thrones: A Telltale Games Series oraz Tales from the Borderlands

Góral, 8 grudnia 2013, 08:55

Studio Telltale Games, znane z przygodówki The Walking Dead, zapowiedziało dwie nowe produkcje - Game of Thrones: A Telltale Games Series oraz Tales from the Borderlands. Pierwsza oparta jest na popularnym serialu telewizyjnym, druga na strzelance RPG od Gearbox Software.