Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2015, 14:39

autor: Norton

Nieoficjalne spolszczenie Game of Thrones wydane

Dzięki połączonym wysiłkom Grupy Hatak oraz serwisu BDiP.pl gracze mogą już cieszyć się kompletnym nieoficjalnym spolszczeniem do pierwszego sezonu Gry o Tron od Telltale Games.

Nieoficjalne spolszczenie Game of Thrones wydane - ilustracja #1

 

Zaledwie kilka dni po wydaniu przez Telltale Games ostatniego epizodu Game of Thrones (The Ice Dragon) doczekaliśmy się łatki polonizacyjnej stworzonej w wyniku współpracy ludzi z Grupy Hatak oraz serwisu BDiP.pl. Tym samym tłumacze zakończyli prace nad translacją całego pierwszego sezonu, do którego spolszczenie możecie znaleźć tutaj (pobrano je, jak zapewniają twórcy, ponad 60 tysięcy razy).

Warto przy okazji dodać, że w studiu Telltale trwają już prace nad drugim sezonem Game of Thrones, tak więc miłośnicy karła Tyriona i innych uczestników wyścigu w tytułowej grze mogą zacierać ręce. Naszą recenzję pierwszego sezonu możecie znaleźć tutaj.

George R.R. Martin wciąż pracuje nad szóstą (przedostatnią w zamierzeniu) częścią Pieśni lodu i ognia (The Winds of Winter). Premiera zapowiedziana jest na następny rok, jednakże szczegółowa data nie jest jeszcze znana. Co ciekawe, w następnym roku w ramówce HBO pojawi się szósty sezon serialowej adaptacji dzieła sympatycznego brodacza. Jest to o tyle ciekawe, że dotychczas wydarzenia wszystkich sezonów bazowały w mniejszym lub większym stopniu na treści książek, a nowy sezon będzie emitowany już w kwietniu i z pewnością wyprzedzi premierę szóstego tomu. W tej sytuacji interesującym jest, co główni scenarzyści serialu (David Benioff i D.B. Weiss, ochrzczeni przez fanów jako „dedeki”) zaserwują fanom i jak serial będzie się różnił od książkowej wersji Martina.