Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2014, 11:35

autor: Entelarmer

Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series

W zeszłym tygodniu, po długim okresie ciszy, studio Telltale Games ujawniło szczegóły związane z fabułą Game of Thrones: A Telltale Games Series. W weekend z kolei w sieci pojawiły się pierwsze screeny, pochodzące z najnowszej egranizacji serialu Gra o Tron.

W grze pojawią się postacie znane z serialu, jak choćby Cersei Lannister. - Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - wiadomość - 2014-11-17
W grze pojawią się postacie znane z serialu, jak choćby Cersei Lannister.

Po dość długim okresie ciszy stopniowo pojawiają się nowe informacje na temat Game of Thrones: A Telltale Games Series – najnowszym dziele studia Telltale Games, znanego chociażby z serii The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Niedawno pisaliśmy o pierwszych informacjach na temat fabuły gry, zaś wczoraj na twitterze @lifelower ukazały się screeny pochodzące najpewniej z tej nowej gry przygodowej (możecie je zobaczyć na końcu tekstu). Warto dodać, że studio Telltale Games jak dotąd nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło, autentyczności pokazanych grafik.

Game of Thrones: A Telltale Games Series:

Producent: Telltale Games

Gatunek: przygodówka

Platformy docelowe: PC, X360, PS3, XONE, PS4, iOS

Planowana data premiery pierwszego epizodu: końcówka 2014 roku

O ile screeny są autentyczne, to wygląda na to, że na rewolucję graficzną raczej nie ma co liczyć – to wciąż silnik Telltale Tool, choć zmieniany od lat, tak że nie licząc nieco mniej komiksowej stylistyki nie ma znacznej różnicy w grafice względem chociażby The Wolf Among Us. Również rozgrywka najpewniej będzie identyczna z tym, co widzieliśmy we wcześniejszych produkcjach Telltale Games, aczkolwiek na screenach brak jakichkolwiek wskazówek odnośnie tego elementu gry.

Dla przypomnienia – fabuła Game of Thrones: A Telltale Games Series pozwoli poznać losy Domu Forrester, szlacheckiego rodu zamieszkującego w pobliżu lasu żelaznych drzew, rywalizującego z rodem Whitehill o kontrolę nad tym cennym surowcem. Podobnie jak wcześniejsze produkcje Telltale Games, nowa Gra o Tron ukaże się w odcinkach (pierwszy sezon ma liczyć sześć epizodów), a pierwszy z nich – Iron From Ice – zostanie wydany już pod koniec tego roku na m.in. na komputery PC i Mac, konsole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One PlayStation 4 oraz urządzenia mobilne z systemem iOS.

Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - ilustracja #2
Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - ilustracja #3
Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - ilustracja #4
Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - ilustracja #5
Tyrion Lannister - Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - wiadomość - 2014-11-17
Tyrion Lannister
Margaery Tyrell - Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - wiadomość - 2014-11-17
Margaery Tyrell
Pierwsze screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series - ilustracja #8