Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2014, 11:20

autor: Draug

DriveClub – darmowe DLC rekompensatą za problemy z serwerami

Studio Evolution zapowiedziało, że posiadacze gry DriveClub otrzymają za darmo dwa pakiety DLC, które były przewidziane na listopad dla nabywców przepustki sezonowej. Jest to forma rekompensaty za wciąż trapiące tę produkcję problemy z serwerami. Oprócz tego omówiono m.in. najbliższą (jutrzejszą) aktualizację i termin premiery PlayStaton Plus Edition.

DriveClub w skrócie:
  • Producent: Evolution Studios
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Gatunek: zręcznościowe wyścigi samochodowe z rozbudowanymi funkcjami sieciowymi
  • Termin premiery (świat): 7 października 2014
  • Platforma sprzętowa: PS4
  • Nasza ocena: 6 / 10 (g40st)

Od premiery DriveClub minęło już prawie półtora miesiąca, a komfortowej zabawy na serwerach jak nie było, tak nie ma nadal. Twórcy gry, Evolution Studios, postanowili wynagrodzić graczom problemy z rozgrywką sieciową w swojej samochodówce i obiecali, że udostępnią za darmo dwa dodatki DLC, które były planowane na listopad dla nabywców przepustki sezonowej. Rozszerzenia te, noszące nazwy The Ignition Expansion Pack i Photo-Finish Tour Pack, będą zawierały łącznie 5 samochodów, 22 turnieje, 10 trofeów do zdobycia i 10 naklejek na pojazdy – wszystko to zostanie udostępnione w rozgrywce jedno- i wieloosobowej. Oba dodatki trafią w ręce graczy w Europie 26 listopada bieżącego roku (w Ameryce dzień wcześniej, z kolei w Japonii dzień później).

Czy pięć wozów i parę innych darmowych bonusów udobrucha graczy, którzy od paru tygodni użerają się z serwerami DriveClub? - DriveClub – darmowe DLC jako rekompensata za problemy z serwerami - wiadomość - 2014-11-17
Czy pięć wozów i parę innych darmowych bonusów udobrucha graczy, którzy od paru tygodni użerają się z serwerami DriveClub?

Deweloper od razu zapowiedział też drugą rekompensatę, dotyczącą posiadaczy przepustki sezonowej. Aby nabywcy Season Passa nie czuli się poszkodowani tym, że listopadowe DLC stały się darmowe, cykl wydawniczy rozszerzeń został wydłużony o miesiąc, do lipca 2015 roku. Wypuszczone zostaną wtedy cztery dodatkowe paczki, tak aby przepustka nadal oferowała w sumie 38 samochodów, 176 turniejów i 80 naklejek.

Przy okazji podano też szczegóły na temat najbliższej aktualizacji DriveClub, która ma zadebiutować jutro (18 listopada). Update wprowadzi tryb fotograficzny, poprawi kolizje w trybie multiplayer, złagodzi system kar za ścinanie zakrętów i usprawni zarządzanie swoimi klubami. Oprócz tego otrzymamy trzy niedostępne wcześniej trasy, zlokalizowane w Indiach, Szkocji i Chile. Każda z nich będzie dostępna w trybach single- i multiplayer.

Poruszono również temat wersji dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Niestety, twórcy nadal nie są w stanie powiedzieć, kiedy PlayStation Plus Edition zostanie udostępniona. Zapewnili tylko, że robią wszystko, co w ich mocy, by stało się to najszybciej jak to możliwe.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DriveClub

DriveClub