Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 17 listopada 2014, 11:15

autor: Adrian Werner

Plants vs. Zombies 2 – nowa aktualizacja wprowadza dodatkowe poziomy, rośliny i zombiaki

Studio PopCap wypuściło The Big Wave Beach Part 2, czyli darmową aktualizację mobilnej strategii Plants vs Zombies 2, która wprowadza dodatkowe poziomy, rośliny i zombiaki.

Fani Plants vs. Zombies 2 mają powody do zadowolenia. Studio PopCap właśnie wypuściło nową aktualizację tej gry zatytułowaną The Big Wave Beach Part 2, która wprowadza pokaźny zestaw nowych map oraz dodatkowych sadzonek i przeciwników.

  1. Plants vs Zombies 2 na App Store
  2. Plants vs Zombies 2 na Google Play

Aktualizacja została już wypuszczona zarówno dla wersji gry na iOS, jak i Androida. Łatka jest darmowa, choć dodaje także kilka nowych obiektów do sklepiku mikropłatnościowego.

The Big Wave Beach Part 2 kontynuuje rozwijanie plażowego świata wprowadzonego w poprzednim patchu. Na graczy czeka szesnaście nowych poziomów, podczas których możemy zmierzyć się ze sługusami doktora Zombossa, a na końcu stoczyć walkę z nim samym, ukrywającym się w potężnej łodzi podwodnej stylizowanej na mechanicznego rekina.

Łatka wprowadza też trzy nowe gatunki roślin, w tym plujące nasionami Guacodile oraz trzy dodatkowe typy martwiaków, w tym Ośmiornicę Zombie. Ponadto rozbudowano zawartość mini gierki, w której zadaniem gracza jest tłuczenie waz oraz dodano elementy, które posłużą do walki na jedzenie, czyli tygodniowego eventu ze startem zaplanowanym na 28 listopada tego roku.

Przypomnijmy, że Plants vs. Zombies 2 to humorystyczna strategia typu tower defense, która korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. W grze naszym zadaniem jest przede wszystkim odpieranie ataków hord żywych trupów. Służą do tego sadzonki, które przeobrażają się w różnorodne rośliny, potrafiące np. atakować lub spowolnić przeciwników. Podczas zabawy sadzimy także słoneczniki generujące energie słoneczną, która pełni rolę głównego surowca. Rozgrywkę urozmaicają liczne moce specjalne oraz spory wybór różnorodnych mini gierek.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej