Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2015, 11:27

autor: Góral

Game of Thrones: A Telltale Games Series - The Ice Dragon ukaże się w listopadzie

Studio Telltale Games poinformowało, że The Ice Dragon, ostatni epizod gry Game of Thrones: A Telltale Games Series, ukaże się 17 listopada na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360 oraz komputerach PC i urządzeniach mobilnych (Android, iOS). Jednocześnie pierwszy odcinek jest dostępny od teraz za darmo.

Poznaliśmy datę premiery szóstego, ostatniego odcinka gry Game of Thrones: A Telltale Games Series. The Ice Dragon ukaże się 17 listopada na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, a więc konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych (Android i iOS). W tym samym dniu zadebiutuje także pudełkowe wydanie produkcji (część polskich sklepów przyjmuje już zamówienia – szczegóły znajdziecie w ramce obok). Przy okazji niniejszego ogłoszenia, studio Telltale Games zaprezentowało także powyższe nagranie wideo, na którym aktorzy (Emilia Clarke, Natalie Dormer i Iwan Rheon) uczestniczący w produkcji opowiadają co nieco o swojej pracy i odgrywanych przez siebie postaciach.

To jeszcze nie wszystko, gdyż deweloper postanowił udostępnić pierwszy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series, zatytułowany Iron from Ice, za darmo. Znajdziecie go na konsolach i urządzeniach mobilnych (na PC-tach niestety nie).

Game of Thrones: A Telltale Games Series - historia rodu Forresterów zakończy się w przyszłym miesiącu. - Game of Thrones: A Telltale Games Series - The Ice Dragon ukaże się w listopadzie - wiadomość - 2015-10-21
Game of Thrones: A Telltale Games Series - historia rodu Forresterów zakończy się w przyszłym miesiącu.
Game of Thrones: A Telltale Games Series - The Ice Dragon ukaże się w listopadzie - ilustracja #2

Game of Thrones: A Telltale Games Series to kolejna przygodówka od studia Telltale Games znanego m.in. z serii The Walking Dead czy też gry Tales from the Borderlands. Podczas rozgrywki obserwujemy wydarzenia związane z rodem Forresterów, który robi co może, by przetrwać w czasach wojny pięciu królów. Mechanika zabawy nie różni się szczególnie od tego, z czym mamy do czynienia w pozostałych grach tego dewelopera, w związku z czym główny nacisk kładziony jest na fabułę i podejmowanie wyborów.

Produkcja została podzielona nie na pięć epizodów, jak to zwykle bywa w projektach studia Telltale Games, lecz na sześć. Pierwszy odcinek zadebiutował na początku grudnia 2014 roku.