Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2015, 11:51

autor: luckie

Star Wars: Knights of the Old Republic II - nowy patch na Steamie

Star Wars: Knights of the Old Republic II w wersji Steam otrzymało kolejną aktualizację. Wprowadza ona 20 nowych osiągnięć oraz garść technicznych poprawek. Usprawnienia dotyczą edycji gry na systemy Windows, Linux i OS X.

Nowy patch do KotOR-a II to dla fanów elektryzująca wiadomość - Star Wars: Knights of the Old Republic II z nowym patchem na Steamie - wiadomość - 2015-10-21
Nowy patch do KotOR-a II to dla fanów elektryzująca wiadomość

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords, kultowe cRPG od studia Obsidian Entertainment wydane pierwotnie w 2005 roku, otrzymało w tym miesiącu kolejną aktualizację. Łatka jest dostępna w wersji Steam na wszystkie platformy sprzętowe – Windows, Linux i Mac. Nie jest ona tak obszerna jak ostatni patch, ale fani i tak powinni być zadowoleni. Tym razem gra otrzymała 20 nowych, zaprojektowanych przez fanów osiągnięć, oraz garść poprawek podnoszących stabilność programu i ogólnie pojęty komfort rozgrywki. Pełną listę zmian wprowadzonych w październikowej aktualizacji (rozpisanych według poszczególnych platform) znajdziecie na forum Steama.

To już drugi patch od kiedy to kultowe cRPG w świecie Gwiezdnych Wojen wylądowało na Steamie w 2012 roku. Poprzednia łatka pojawiła się w lipcu bieżącego roku, wprowadzając wsparcie dla rozdzielczości 4K i 5K, obsługę padów, system osiągnięć oraz integrację z Warsztatem Steama, do którego trafił m.in. słynny The Sith Lord Restored Content Mod (TSLRCM) – modyfikacja przywracająca część zawartości wyciętej z oryginalnej gry. To miłe, że fani tego bądź co bądź 10-letniego tytułu wciąż mogą liczyć na aktywne wsparcie techniczne. Za obie aktualizacje możemy podziękować firmie Aspyr Media, obecnemu wydawcy KotOR-a II.

  1. Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - recenzja gry
  2. Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - poradnik do gry