Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2014, 20:24

autor: Renox

Pierwszy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series ukaże się jeszcze w 2014 roku

Przedstawicielka Telltale Games odpowiedzialna za kontakt ze społecznością graczy ujawniła, że nowa przygodówka wspomnianego studia oparta na licencji serialu Gra o Tron ukaże się na rynku jeszcze w 2014 roku. Więcej szczegółów na temat pierwszej części Game of Thrones: A Telltale Games Series nadal jednak brakuje.

Pierwszy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series pojawi się jeszcze w tym roku. - Pierwszy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series ukaże się jeszcze w 2014 roku - wiadomość - 2014-10-27
Pierwszy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series pojawi się jeszcze w tym roku.

Game of Thrones: A Telltale Games Series to zapowiedziana pod koniec ubiegłego roku, nowa przygodówka ze stajni Telltale Games, odpowiedzialnego chociażby za świetnie oceniany cykl The Walking Dead. Gra oparta jest na licencji serialu telewizyjnego stacji HBO – Gra o Tron – i podzielona zostanie na odcinki, które ukazywać się będą najpewniej w regularnych, kilkutygodniowych odstępach. Dokładna data premiery pierwszej części zatytułowanej Iron From Ice pozostaje na razie nieznana, chociaż, dzięki informacjom ujawnionym przed weekendem przez Laurę Perusco, wiemy mniej więcej, kiedy możemy się jej spodziewać.

Przedstawicielka wspomnianego dewelopera, odpowiedzialna za kontakt ze społecznością graczy, poinformowała kilka dni temu na swoim koncie w serwisie Twitter, że pierwszy epizod Gry o Tron produkcji Telltale Games ukaże się jeszcze w tym roku. Jak już wspomniałem, szczegółów niestety brakuje, chociaż można domniemywać, że omawiana przygodówka trafi na rynek w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Fani ekranizacji cyklu Pieśń Lodu i Ognia pióra George'a R. R. Martina zdecydowanie mają na co czekać, wszak amerykański deweloper już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi robić bardzo dobre, często chwytające za serce gry przygodowe.

Jeżeli jesteście ciekawi pierwszych teorii dotyczących fabuły, to odsyłam Was do tej wiadomości. Możecie tam nieco poczytać na temat fanowskich domysłów w odniesieniu do wątku fabularnego czy bohaterów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.