Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2015, 09:20

autor: Entelarmer

Game of Thrones: A Telltale Games - piąty epizod ukaże się 21 lipca

Studio Telltale Games opublikowało zwiastun Nest of Vipers - piątego epizodu Game of Thrones: A Telltale Games Series, który zacznie ukazywać się na poszczególnych platformach od wtorku 21 lipca.

Studio Telltale Games opublikowało zwiastun piątego, przedostatniego epizodu przygodówki Games of Thrones: A Telltale Games Series, zatytułowanego Nest of Vipers. Jednocześnie podano też datę premiery tego odcinka, którą rozłożono na trzy dni. Najwcześniej, we wtorek 21 lipca, pojawi się on na PC oraz konsolach firmy Sony (PlayStation 3, PlayStation 4), następnie 22 lipca zadebiutuje na Xboksie 360 i Xboksie One, by 23 lipca znaleźć się na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Fabularnie Gniazdo żmij kontynuuje historie poszczególnych członków rodu Forresterów, a sądząc po tytule i zwiastunie, wszyscy znaleźli się w sporych tarapatach: Gared kontynuuje podróż na północ od Muru mimo oporów dzikich sprzymierzeńców, Mira w Królewskiej Przystani musi mierzyć się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań, Rodrik spotka się twarzą twarz z Ramsayem Boltonem, zaś Asher wraz z Beshką walczą o życie na arenie w niewolniczym mieście Meeren. Ponownie też spotkamy postacie dobrze znane fanom serialu Gra o Tron – oprócz wspomnianej Cersei w materiale pojawia się też jej uwięziony brat, Tyrion Lannister.

Mira Forrester ponownie będzie musiała balansować między dwoma Lannisterami i młodą królową. - Game of Thrones: A Telltale Games - piąty epizod ukaże się 21 lipca - wiadomość - 2015-07-17
Mira Forrester ponownie będzie musiała balansować między dwoma Lannisterami i młodą królową.

Game of Thrones: A Telltale Games to kolejna przygodówka point-and-click od studia Telltale Games, znanego z udanych adaptacji takich marek, jak The Walking Dead czy Borderlands. Gra skupia się na losach członków rodu Forresterów, powiązanego ze Starkami, wspominanego zarówno w serialu telewizyjnym stacji HBO, jak i w książkowej sadze Pieśni Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina. Pierwszy epizod gry, zatytułowany Iron from Ice, zadebiutował w grudniu minionego roku.