Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2015, 09:30

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

World of Tanks - aktualizacja 9.9 wprowadziła nowe czołgi i tryby gry

Popularna gra free-to-play World of Tanks otrzymała kolejną aktualizację, tym razem oznaczoną numerem 9.9. Wraz z nią deweloperzy udostępnili nowe maszyny, tryby gry, wprowadzili usprawnienia w grafice i nie tylko.

World of Tanks – aktualizacja 9.9 w skrócie:
  • Nowe czołgi
  • Wersje HD 14 pojazdów
  • Nowe tryby
  • Zmiany w sposobie wyświetlania statystyk w Wojnach Klanów
  • Zmiany graficzne

Firma Wargaming niedawno udostępniła swoją nową grę World of Warships w ramach otwartych beta testów. Oczywiście nie oznacza to, że zapomniano o pozostałych tytułach, w tym przede wszystkim o World of Tanks. Produkcja ma się dobrze i ostatnio doczekała się kolejnej dużej aktualizacji. Wszystkie zmiany zostały omówione na powyższym materiale wideo oraz na oficjalnej stronie. Z najważniejszych nowinek na pewno warto wspomnieć o nowych maszynach. Deweloperzy udostępnili bowiem lekki czołg VII poziomu Spähpanzer 1.C (zastąpił Aufklärungspanzer Panther) i ciężki czołg VI poziomu Heavy Tank No. VI. Oprócz tego czternaście kolejnych pojazdów doczekało się modeli HD. Są to: Type 62, AMX 50 100, FCM 50 t, Churchill VII, Caernarvon, Conqueror, Panther/M10, VK 36.01 (H), M6A2E1, T23E3, M46 Patton, T110E3, T110E4 i T-62A.

Kolejnym ważnym elementem są dwa nowe tryby rozgrywki - Stalowe łowy i Deszcz zaopatrzenia. Ponadto wprowadzono zmiany na mapie Bagno, w pancerzach niektórych pojazdów, a także zatroszczono się o ulepszenia w oprawie graficznej (zarówno jeżeli chodzi o wersje standardową, jak i klienta HD), które wpływają m.in. na lepszą płynność World of Tanks.

Do World of Tanks nadjechała kolejna aktualizacja. - World of Tanks - aktualizacja 9.9 wprowadziła nowe czołgi i tryby gry - wiadomość - 2015-07-17
Do World of Tanks nadjechała kolejna aktualizacja.

Na koniec zostawiliśmy informację o jeszcze jednej nowince. Wargaming zmodyfikował bowiem Wojny Klanów, a raczej sposób wyświetlania statystyk na Mapie Globalnej. Można tam teraz zaznajomić się z osobnymi danymi graczy, które nie są połączone z informacjami z bitew losowych. Szczegóły ze starć na Mapie Globalnej wyświetlane są w osobnej zakładce itd.

World of Tanks to jedna z tych produkcji, która obiła się o uszy większości graczy. Tytuł wyprodukowany przez firmę Wargaming od kilku dobrych lat jest jedną z najważniejszych pozycji w segmencie free-to-play. Gracze zasiadają za sterami czołgów, którymi toczą drużynowe boje z osobami z całego świata. Gra dostępna jest obecnie na komputerach PC i konsoli Xbox 360, a 28 lipca pojawi się także na Xboksie One.