Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2015, 13:11

autor: Góral

World of Warships - wystartowały otwarte beta testy

Od dziś wszyscy zainteresowani mogą bawić się nową grą firmy Wargaming - World of Warships. Tytuł wszedł bowiem w fazę otwartych beta testów, umożliwiających toczenie morskich bojów przeszło 80 okrętami.

World of Warships w skrócie:
  • Gatunek: wojenne MMO
  • Deweloper: Wargaming
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 2 lipca 2015 roku (otwarta beta)

Wczoraj informowaliśmy, że wystartowały nieoficjalne otwarte beta testy gry MMO World of Warships. Dziś jednak firma Wargaming już oficjalnie udostępniła tytuł wszystkim zainteresowanym, publikując przy okazji nowy, efektowny zwiastun produkcji. Obecna wersja „statków” oferuje przeszło osiemdziesiąt okrętów, dziesięć map oraz zabawę w trybach PvP i PvE dla maksymalnie 24 graczy (12 vs. 12 osób). To oczywiście nie wszystko, co znajdziemy w World of Warships, więc najlepiej samemu sprawdzić, co ma do zaoferowania najnowsza gra ze stajni Wargaming. Firma może się teraz pochwalić trzema wojennymi tytułami, których akcja rozgrywa się na lądzie (World of Tanks), w powietrzu (World of Warplanes) i od dziś także na wodzie.

World of Warships – nadpłynęła otwarta beta. - World of Warships - wystartowały otwarte beta testy - wiadomość - 2015-07-02
World of Warships – nadpłynęła otwarta beta.

Jednocześnie warto wspomnieć, że w nadesłanej wiadomości prasowej pochwalono się, że w zamkniętych beta testach World of Warships wzięło udział ponad 410 tysięcy graczy, co świetnie wróży na przyszłość. Na koniec wklejam jeszcze wypowiedź dyrektora rozwoju World of Warships, Daniila Volkova, który stwierdził, że:

„Zamknięta beta World of Warships okazała się niesamowicie udana, przerastając nawet nasze oczekiwania. Prawie pół miliona graczy spędzało w grze średnio ponad 2 godziny dziennie. Dzięki pozytywnym i konstruktywnym uwagom, jakie otrzymaliśmy jesteśmy gotowi, aby zaprosić więcej graczy do wspólnej zabawy. Nie możemy się wprost doczekać ich opinii o grze. Wierzymy, że World of Warships ma przed sobą świetlaną przyszłość i jest fantastycznym rozwinięciem naszej sławnej serii”.

World of Warships - wystartowały otwarte beta testy - ilustracja #2

World of Warships to wojenna gra MMO udostępniana w modelu biznesowym free-to-play. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad jednym z dostępnych okrętów podzielonych na kilka klas (niszczyciele, krążowniki, lotniskowce), mające swoje silne i słabe strony. Rozgrywka opiera się oczywiście na walce, ale nie zabrakło dodatkowych opcji, w tym możliwości ulepszania poszczególnych modułów maszyn.

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.