Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2015, 12:06

autor: Tyon

World of Warships – wystartowały nieoficjalne otwarte beta testy

Gra World of Warships weszła w fazę otwartej bety. Póki co nieoficjalnie, jednak już teraz możemy ją pobrać, zainstalować i bez żadnych ograniczeń grać. Zapisy mają zostać zawieszone po osiągnięciu wstępnie nieokreślonego limitu graczy, warto więc pośpieszyć się z rejestracją.

Z oficjalnej strony gry można już pobierać World of Warships. - World of Warships – wystartowała nieoficjalna Open Beta - wiadomość - 2015-07-01
Z oficjalnej strony gry można już pobierać World of Warships.

Wczorajszego wieczoru wystartowała nieoficjalna Open Beta World of Warships, darmowej gry MMO, w której gracz wciela się w rolę kapitana statku wojennego. Na oficjalnej stronie produkcji pojawiła się ikona pozwalająca na pobranie tytułu. Całą operację przeprowadzono po cichu. Szczątkowe informacje podane zostały jedynie na forum gry.

Udostępnienie gry związane jest z testem pojemności serwera. Według podanych informacji, rejestracja zostanie zamknięta wraz z osiągnięciem maksymalnej liczby przewidzianych graczy. Na szczęście, póki co, limit ten nie został osiągnięty, możecie więc spokojnie się rejestrować, ściągać instalator i grać. Nawet jeśli nie zdążycie, bacznie obserwujcie oficjalną stronę produkcji. Możliwe, że z dnia na dzień limity graczy będą zwiększane.

Instalator waży nieco ponad 4 GB, a pobrać go można z oficjalnej strony gry. Do logowania możemy użyć naszego konta z innej produkcji firmy Wargaming.net – World of Tanks lub World of Warplanes, które jest wspólne dla wszystkich gier dewelopera. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej, ustawianej z poziomu klienta gry. Twórcy zapowiedzieli jednocześnie, że cały postęp, jaki osiągniemy, zostanie zachowany, nie należy więc martwić się o utratę statków oraz zarobionej gotówki. Nie podano natomiast daty startu oficjalnej Open Bety. Według niepotwierdzonych informacji, premiera będzie miała miejsce przed 5 lipca, a więc końcem tego tygodnia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.