Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 lipca 2015, 13:28

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. AdVenture Capitalist, Crossy Road i Kingdom Rush Origins)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak AdVenture Capitalist, Crossy Road, Kingdom Rush Origins, Kingsroad czy The World Ends with You: Solo Remix.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

AdVenture Capitalist

Zaczynamy od AdVenture Capitalist, które otrzymało solidną aktualizację z nową zawartością dla sekcji na Księżycu oraz Ziemi. Pierwsza z nich wzbogaciła się o dodatkowe Osiągnięcia, ulepszenia oraz pomocnych menadżerów. Ziemia też dostała nowe Osiągnięcia, ale rozbudowano również końcowe fragmenty rozgrywki. Poprawiono także pewne niedociągnięcia interfejsu.

 1. AdVenture Capitalist w App Store
 2. AdVenture Capitalist w Google Play

Crossy Road - Endless Arcade Hopper

Ciekawego patcha dostało również przebojowe Crossy Road. Nowa aktualizacja tematycznie powiązana została z Koreą Południową. Wprowadzono dziewięć dodatkowych postaci kojarzonych z tym krajem, takich jak zawodowy gracz esportowy, mistrz taekwondo oraz piosenkarz PSY. Ten ostatni dostępny jest tylko w ramach mikropłatności, ale wynagradzone zostało to dodaniem nowego mechanizmu zabawy w postaci ruchów tanecznych.

Na razie aktualizacja dostępna jest tylko na iOS i Androida. Wersja na Windows Phone jest w drodze.

 1. Crossy Road w App Store
 2. Crossy Road w Google Play
 3. Crossy Road w Windows Phone Store

Kingdom Rush Origins

Powody do zadowolenia mają też fani wyśmienitej strategii tower defense Kingdom Rush Origins. Studio Ironhide wyrobiło sobie opinię zespołu intensywnie wspierającego swoje produkcje po premierze i tradycja ta jest kontynuowana także w przypadku ich najnowszego dzieła. Aktualizacja wprowadza mini-kampanię, w której próbujemy powstrzymać armie Elfów Zmierzu oraz ich przywódcę. Ponadto dodano dwóch nowych herosów w postaci lwołaka imieniem Bruce oraz upadłego anioła.

 1. Kingdom Rush Origins, w App Store
 2. Kingdom Rush Origins w Google Play

KingsRoad

Regularne rozwijanie swojego dzieła kontynuują również autorzy zręcznościowego RPG-a KingsRoad. Autorzy wprowadzili system run, za pomocą których możemy ulepszyć umiejętności bohaterów na wysokich poziomach doświadczenia. Ponadto pojawił się nowy event nazwany Knightfall, którego ukończenie pozwala zdobyć sporo rzadkiego ekwipunku należącego do zestawu Vanquisher.

 1. KingsRoad w App Store
 2. KingsRoad w Google Play

The World Ends with You: Solo Remix

The World Ends with You: Solo Remix to jeden z najlepszych japońskich RPG-ów ostatnich lat, a wydanie mobilne dorównuje pierwowzorowi z konsoli 3DS. Niestety, pojawienie się systemu iOS8 kompletnie zepsuło tę aplikację i firma Square Enix usunęła ją z App Store. Potem na wiele miesięcy zapadła kompletna cisza i większość osób uznała, że w ten niefortunny sposób skończy się historia tego projektu. Na szczęście rzeczywistość okazała się inna i wydawca wprowadził potrzebne zmiany i przywrócił produkcję do sprzedaży w App Store. Dla fanów jRPG-ów to pozycja obowiązkowa.

 1. The World Ends with You: Solo Remix w App Store
 2. The World Ends with You: Solo Remix w Google Play

Plants vs Zombies 2

Ostatnią aktualizacją, którą chcemy Wam polecić jest ta, którą otrzymała strategia Plants vs Zombies 2. Patch zawiera drugą część nowej kampanii Lost City, oferującej szesnaście poziomów i jednego dodatkowego bossa.

 1. Plants vs Zombies 2 w App Store
 2. Plants vs Zombies 2 w Google Play