Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2015, 13:52

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Star Wars: Battlefront - zobacz rozgrywkę z alfa testów

Do sieci wyciekły nagrania prezentujące rozgrywkę z alfa testów wyczekiwanej strzelanki Star Wars: Battlefront, która ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC 19 listopada bieżącego roku.

Do sieci wyciekły materiały wideo z zamkniętej alfy gry Star Wars: Battlefront, prezentujące rozgrywkę w trybach Survival i Walker Assault. Trzy nagrania obejrzycie na końcu newsa. Całość prezentuje się naprawdę nieźle i jeżeli pełna wersja tytułu nie będzie borykać się z problemami technicznymi, to prawdopodobnie otrzymamy takiego Battlefronta, na jakiego czekaliśmy od dobrych kilku lat. Nasz wysłannik miał okazję zagrać w nowy projekt studia DICE podczas targów E3 i również był zachwycony. Nie pozostaje więc nic innego jak czekać na premierę, która odbędzie się w Polsce 19 listopada bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

Star Wars: Battlefront to kolejna odsłona uznanej serii strzelanek osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja tworzona jest przez studio DICE i umożliwi zabawę w rozmaitych trybach (Atak AT-AT, Supremacja, Eskadra i inne) dla wielu graczy w takich lokacjach jak Hoth, Endor, Tatooine i na planecie Sullust. Nie zabraknie także słynnych postaci (Darth Vader, Boba Fett itd.), gadżetów oraz pojazdów (X-wing, myśliwce TIE, Sokół Millenium).

Star Wars: Battlefront - zobacz rozgrywkę z alfa testów - ilustracja #1