Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Wojny – w kontynuacji zaimportujemy swoich największych Nemezis i Poplecznika

Movis, 6 lipca 2017, 17:01

W nadchodzącej grze Śródziemie: Cień Wojny będziemy mieli możliwość przeniesienia niektórych kapitanów orków z poprzedniego tytułu, Cienia Mordoru. Jeśli zżyliście się ze swoim dawnym arcywrogiem, już teraz możecie się przygotować na jego wielki powrót w kolejnej produkcji.

Middle-earth: Shadow of War – wyciekły informacje na temat sequela Middle-earth: Shadow of Mordor?

Ender, 26 lutego 2017, 19:08

W ofercie jednej z amerykańskich sieci sprzedaży pojawiła się niezapowiedziana jeszcze oficjalnie gra Middle-earth: Shadow of War, która jest kontynuacją wydanego w 2014 roku Middle-earth: Shadow of Mordor. Wpisowi towarzyszy opis tytułu wraz z projektem okładki pudełkowego wydania na PlayStation 4 i Xboksa One.

Warner Bros. płacił youtuberom za pozytywne recenzje gry Śródziemie: Cień Mordoru

Arantasar, 12 lipca 2016, 13:15

Federalna Komisja Handlu Stanów Zjednoczonych opublikowała ugodę z firmą Warner Bros., którą oskarżono o nielegalne praktyki marketingowe. Spółka miała płacić youtuberom za pozytywne recenzje gry Śródziemie: Cień Mordoru, z pominięciem wymaganego w tym wypadku oznaczenia materiałów sponsorowanych. Na liście płac znalazł się m.in. PewDiePie. Dokument nie przewiduje kar finansowych.

Shadow of Mordor 2 - powstaje kontynuacja gry Śródziemie: Cień Mordoru?

Góral, 29 marca 2016, 21:18

Wygląda na to, że w przyszłości doczekamy się zapowiedzi kontynuacji gry Śródziemie: Cień Mordoru. Wzmianka o Shadow of Mordor 2 pojawiła się bowiem w CV hollywoodzkiej kaskaderki i aktorki motion capture Lauren Mary Kim.

Śródziemie: Cień Mordoru – kompendium wiedzy [Aktualizacja #4: GOTY Edition i inne]

Draug, 5 czerwca 2015, 23:45

W niniejszym artykule znajdziecie kompendium wiedzy poświęcone grze Śródziemie: Cień Mordoru (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor). Zebraliśmy tutaj wszystkie najważniejsze informacje na temat dzieła studia Monolith Productions. W czwartej aktualizacji piszemy głównie o wydaniu Game of the Year Edition.

Śródziemie: Cień Mordoru – edycja Game of The Year w maju

Ender, 29 kwietnia 2015, 18:20

Wydawca wielokrotnie nagradzanej gry Śródziemie: Cień Mordoru ogłosił, że w maju do sklepów trafi nowa wersja gry tzw. Game of the Year Edition, która dodatkowo zawierać będzie wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC. Produkcja ukaże się na komputerach PC oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Wieści ze świata (Steam, nagrody SXSW, Final Fantasy Type-0 HD) 16/3/2015

Pirlond, 16 marca 2015, 15:15

Dziś piszemy o nowym rekordzie Steama związanym z liczbą zalogowanych użytkowników, nagrodach przyznanych w trakcie imprezy SXSW oraz możliwej kontynuacji gry Final Fantasy Type-0. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shadow of Mordor z tytułem Gry Roku na Game Developers Choice Awards

Luc, 5 marca 2015, 10:40

Podczas trwającego Game Developers Conference przyznano nagrody dla najlepszych gier minionych dwunastu miesięcy. Tym razem konkurencja była wyjątkowo zacięta, ale w centrum uwagi znalazły się dwie produkcje – Shadow of Mordor oraz Monument Valley.

Cień Mordoru – premiera DLC Bright Lord oraz garść statystyk

Entelarmer, 25 lutego 2015, 11:59

Od wczoraj gracze mogą cieszyć się nowym i być może ostatnim DLC do udanej gry Śródziemie: Cień Mordoru. Dodatek Bright Lord pozwala wcielić się w Celebrimbora i rzucić wyzwanie samemu Mrocznemu Władcy, oferując również m.in. zwiększony poziom trudności i potężniejsze runy. Prócz tego firma Monolith opublikowała garść statystyk na temat gry.

Cień Mordoru – nowe informacje na temat DLC Bright Lord

Entelarmer, 20 lutego 2015, 11:22

Michael de Plater z firmy Monolith w wywiadzie z serwisem Polygon ujawnił nowe szczegóły dotyczące prawdopodobnie ostatniego DLC do gry Śródziemie: Cień Mordoru. Zaoferuje ono szybszą i silniejszą postać, potężniejszych wrogów oraz epicką finałową walkę z Sauronem.

Dragon Age: Inkwizycja zdobyło tytuł gry roku podczas D.I.C.E Awards

Meehow, 6 lutego 2015, 13:05

Podczas 18. dorocznej gali D.I.C.E Awards nagrodę gry roku przyznano Dragon Age: Inkwizycja – najnowszej produkcji studia BioWare. Gra zdobyła także tytuł najlepszej produkcji w kategorii MMORPG. Najwięcej tytułów, bo aż 8, zgarnęło Śródziemie: Cień Mordoru.

Śródziemie: Cień Mordoru najczęściej nominowane do D.I.C.E. Awards za 2014 rok

Draug, 15 stycznia 2015, 11:50

Akademia Sztuk i Nauk Interaktywnych (Academy of Interactive Arts & Sciences) ujawniła gry nominowane do nagród D.I.C.E. za rok 2014. Śródziemie: Cień Mordoru powalczy o największą liczbę wyróżnień (dziewięć), a w ślad za nim na liście największych zwycięzców będą mogły znaleźć się m.in. Far Cry 4, Destiny i Hearthstone. Ponadto aż o cztery statuetki zmagać się będzie polskie Zaginięcie Ethana Cartera.

Śródziemie: Cień Mordoru – DLC Król polowania już dostępne

luckie, 17 grudnia 2014, 11:04

Gra Śródziemie: Cień Mordoru doczekała się premiery dodatku Król polowania. DLC rozszerza produkcję studia Monolith o nowy wątek fabularny oraz niespotykanych dotąd wrogów. Przy tej okazji chcieliśmy polecić Wam artykuł Kena Levine'a, współtwócy BioShock Infinite, wychwalający nietypowe podejście Cienia Mordoru do nieliniowej opowieści.

Śródziemie: Cień Mordoru - znamy zawartość DLC Król polowania

Jakub Mirowski, 31 października 2014, 10:41

Studio Monolith zapowiedziało, że jeszcze w tym roku do posiadaczy przepustki sezonowej gry Śródziemie: Cień Mordoru trafi dodatek o tytule Król polowania. Przedstawiono także pokrótce jego zawartość.

Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało darmowy dodatek Potęga cienia

Góral, 21 października 2014, 19:06

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment postanowiła udostępnić za darmo dodatek Potęga cienia (Power of Shadow), zawierający nowe runy oraz pozwalający na rozgrywkę jako Czarna Dłoń Saurona. DLC dostępne jest obecnie dla użytkowników konsoli Xbox One, a wkrótce pojawi się na PlayStation 4 i komputerach PC.

Wieści ze świata (Śródziemie: Cień Mordoru, Saints Row: Gat out of Hell, Star Citizen) 16/10/14

luckie, 16 października 2014, 12:00

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji do gry Śródziemie: Cień Mordoru, dacie premiery Saints Row: Gat out of Hell oraz postępach zbiórki społecznościowej na Star Citizen. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Śródziemie: Cień Mordoru znowu najchętniej kupowaną grą. Top 10 Steam - (5 - 11 września)

Przemysław Zamęcki, 13 października 2014, 09:38

Śródziemie: Cień Mordoru okazało się strzałem w dziesiątkę Monolithu. Gra sprzedaje się cały czas znakomicie, co tylko potwierdza jej pierwsza pozycja w niniejszym rankingu. Zapraszamy do zapoznania się z największymi bestsellerami ubiegłego tygodnia na Steamie - popularnej platformie cyfrowej dystrybucji.

Śródziemie: Cień Mordoru[PC] - pierwsze i drugie wrażenia

Piras, 9 października 2014, 12:36

Powrót Śródziemia do branży cieszy i zaskakuje jakością. Nie mnie. Od samego początku gra nie napawa optymizmem i nie ma w sobie pierwiastka oryginalności.

Niezły debiut gry Śródziemie: Cień Mordoru w polskich sklepach. Top Empik - Tydzień 40

Przemysław Zamęcki, 9 października 2014, 08:12

Śródziemie: Cień Mordoru było w ubiegłym tygodniu najchętniej kupowanym tytułem na PC i drugim w kolejności na konsolę PlayStation 4. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami sprzedaży gier w sieci dwustu salonów Empik w całej Polsce.

Śródziemie: Cień Mordoru - YouTuberom oferowano kod recenzencki w zamian za promocję gry

Góral, 8 października 2014, 12:45

Jakiś czas temu YouTuber TotalBiscuit otrzymał kontrowersyjną propozycję współpracy przy promowaniu gry Śródziemie: Cień Mordoru (Middle-earth: Shadow of Mordor) od firmy PR-owej Plaid Social Labs. W zamian za przedpremierowy kod na PC-tową wersję gry, on i inni użytkownicy popularnego serwisu z materiałami wideo, mieli w pozytywny sposób promować produkcję studia Monolith Productions.

Śródziemie: Cień Mordoru największą premierą opartą na prozie Tolkiena. Top 10 UK (28 września - 4 października)

Przemysław Zamęcki, 6 października 2014, 14:06

FIFA 15 drugi tydzień z rzędu została liderem brytyjskiej listy bestsellerów sprzedaży detalicznej. Tuż za nią świetnie sprzedające się Śródziemie: Cień Mordoru. Zobacz jakie tytuły cieszyły się największą popularnością w Zjednoczonym Królestwie.

Pecetowcy pokochali Śródziemie: Cień Mordoru. Top 10 Steam (28 września - 4 października)

Przemysław Zamęcki, 6 października 2014, 07:00

Śródziemie: Cień Mordoru zostało najchętniej kupowaną przez pecetowców grą ubiegłego tygodnia w popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą dziewiątką bestsellerów.

Śródziemie: Cień Mordoru debiutuje w Polsce na komputerach PC

Góral, 30 września 2014, 10:39

Dziś na polskim rynku debiutuje gra Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na komputery PC. Edycje dedykowane konsolom PlayStation 4 i Xbox One ukażą się w najbliższy piątek, a 21 listopada projekt trafi do posiadaczy Xboksów 360 i PlayStation 3.

Środziemie: Cień Mordoru zdobywa pozytywne recenzje. Zobacz nowy zwiastun po polsku

luckie, 26 września 2014, 14:19

Studio Monolith opublikowało nowy zwiastun gry Środziemie: Cień Mordoru omawiający najciekawsze cechy produkcji, na potrzeby którego przygotowaliśmy polskie napisy. Nowa gra osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni zdaje się być sukcesem - tytuł zdążył już zdobyć pochlebne recenzje na Zachodzie.

Śródziemie: Cień Mordoru - pierwszy filmik z wersji pecetowej i obszerna prezentacja wydania na PlayStation 4

Adrian Werner, 21 września 2014, 11:20

Opublikowano dwa nowe obszerne filmy z gry Śródziemie: Cień Mordoru. Jeden z nich stanowi pierwszy zapis rozgrywki z wydania pecetowego, a drugi to trwająca prawie trzy godziny demonstracja edycji na PlayStation 4.