Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2014, 14:03

autor: Orbech

Śródziemie: Cień Mordoru w Polsce w zlokalizowanej, kinowej wersji językowej

Cenega oficjalnie poinformowała, że gra RPG akcji Śródziemie: Cień Mordoru wzbogaciła plan wydawniczy firmy. Tytuł zadebiutuje 7 października bieżącego roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, Xboksie One oraz komputerach PC.

Śródziemie: Cień Mordoru pojawi się na pięciu platformach sprzętowych. - Śródziemie: Cień Mordoru w planie wydawniczym firmy Cenega - wiadomość - 2014-04-15
Śródziemie: Cień Mordoru pojawi się na pięciu platformach sprzętowych.
Śródziemie: Cień Mordoru w skrócie:
  • grę tworzy studio Monolith Productions,
  • tytuł zadebiutuje na rynku 7 października 2014 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PS3, PS4, X360, XONE oraz PC,
  • każdy, kto zamówi grę przed premierą otrzyma dostęp do eksluzywnego pakietu Mroczny zwiadowca.

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech poinformował, że gra Śródziemie: Cień Mordoru wzbogaciła plan wydawniczy firmy. Tytuł trafi do sprzedaży 7 października 2014 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na platformy PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz komputery PC. Za polską wersję językową odpowiada firma QLOC S.A. Jeżeli zamówicie grę przed premierą, otrzymacie dostęp do pakietu Mroczny zwiadowca, który zawiera kilka atrakcji dla graczy. W skład zestawu wejdzie: ekskluzywna skórka dla grywalnej postaci, tryb wyzwania „Próba sił” oraz dostęp do rankingów. Zerknijcie do naszej porównywarki cenowej, by sprawdzić, gdzie kupicie grę najtaniej.

Fabuła gry rozpocznie się w momencie powrotu Władcy Ciemności, Saurona, do Mordoru, podczas którego jego poplecznicy dokonują brutalnych egzekucji na zwiadowcach Czarnej Bramy. Gracz wcieli się w Taliona, jednego z doświadczonych rangerów, który straci rodzinę oraz własne życie. Protagonista zostanie jednak wskrzeszony przez Ducha Zemsty, dzięki któremu przy okazji otrzyma specjalne moce. Talion, wiedziony chęcią zemsty wyruszy do Mordoru, by zapolować na wszystkich, którzy przyczynili się do zbrodni. W trakcie historii odkryjemy tajemnicę prastarego ducha, a także pochodzenie Pierścieni Władzy, a na koniec stoczymy walkę z ostatecznym nemezis.

Śródziemie: Cień Mordoru będzie grą akcji osadzoną w kultowym uniwersum Władcy Pierścieni. Świat tytułu ma być dynamiczny i otwarty, a system walki i poruszania się będą przypominać serię Assassin’s Creed oraz cykl Batman: Arkham.

Wszyscy fani twórczości J. R. R. Tolkiena i wykreowanego przez niego świata na pewno mają na co czekać. Na deser obejrzyjcie fabularny zwiastun, który pokazuje atak sił Saurona na Czarną Bramę i genezę zemsty Taliona.