Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2014, 09:38

Śródziemie: Cień Mordoru znowu najchętniej kupowaną grą. Top 10 Steam - (5 - 11 września)

Śródziemie: Cień Mordoru okazało się strzałem w dziesiątkę Monolithu. Gra sprzedaje się cały czas znakomicie, co tylko potwierdza jej pierwsza pozycja w niniejszym rankingu. Zapraszamy do zapoznania się z największymi bestsellerami ubiegłego tygodnia na Steamie - popularnej platformie cyfrowej dystrybucji.

Mordor nie odpuszcza. Drugi tydzień z kolei należy do Śródziemia i przygód Taliona szukającego zamsty za śmierć swojej żony i syna. Świetnie ma się też Borderlands: The Pre-Sequel!, któremu udało utrzymać się wysoką, drugą pozycję. Na liście, na miejscu trzecim, po raz pierwszy zawitało Alien: Isolation, co do jakości którego gracze mieli chyba większe oczekiwania.

Podobnie jak gra z ksenomorfem, w pierwszej dziesiątce po raz pierwszy pojawiło się Styx: Masters of Shadows. To skradanka, w której przejmujemy kontrolę nad Styksem, prawdziwym fachurą w złodziejskim fachu. Jednakże w odróżnieniu of znanego z serii Thief Garreta, Styx jest zielonoskórym goblinem. Ktoś taki jako protagonista to rzadkie zjawisko, gdyż jak wszyscy wiemy, gobliny służą głównie za mięso armatnie.

1.

Śródziemie: Cień Mordoru

2.

Borderlands: The Pre-Sequel!

3.

Alien: Isolation

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

6.

Life is Feudal

7.

DayZ

8.

Styx: Master of Shadows

9.

Kerbal Space Program

10.

NBA 2K15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.