Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2014, 19:06

autor: Góral

Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało darmowy dodatek Potęga cienia

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment postanowiła udostępnić za darmo dodatek Potęga cienia (Power of Shadow), zawierający nowe runy oraz pozwalający na rozgrywkę jako Czarna Dłoń Saurona. DLC dostępne jest obecnie dla użytkowników konsoli Xbox One, a wkrótce pojawi się na PlayStation 4 i komputerach PC.

Śródziemie: Cień Mordoru (Middle-earth: Shadow of Mordor), jedna z ciekawszych produkcji bieżącego roku, otrzymało dziś darmowy dodatek Potęga cienia (Power of Shadow). Obecnie jest on dostępny tylko w wersji na konsolę Xbox One, ale wkrótce trafi także do użytkowników PlayStation 4 i komputerów PC. Rozszerzenie pozwala na zabawę jako Czarna Dłoń Saurona oraz zawiera nowe runy - Jedność z Naturą (odporność na trujące ataki), Panowanie (wydłuża skupienie dla walk w zwolnionym tempie) oraz Elfia gracja (lepsza obrona, ataki przeciwników zadają o połowę mniejsze obrażenia). Nie jest to najbardziej obfity w zawartość dodatek, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało darmowy dodatek Potęga cienia - ilustracja #1
Śródziemie: Cień Mordoru w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji
  • Deweloper: Monolith Productions
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, PS3, X360
  • Data premiery: 30 września (PC, PS4, XOne), 21 listopada 2014 roku (X360, PS3)

W grze Śródziemie: Cień Mordoru wcielamy się w Taliona, którego rodzina została zamordowana, on sam zresztą też. Do życia przywraca go jednak Duch Zemsty, który obdarza bohatera mocami Upiora. Wykorzysta on je, by zemścić się na swoich oprawcach. Produkcja okazała się jedną z ciekawszych gier bieżącego roku, otrzymując wysokie oceny w mediach i ciepłe opinie od samych graczy.

Tytuł studia Monolith Productions zadebiutował na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych 30 września bieżącego roku. 21 listopada w Europie ukażą się kolejne dwie wersje gry, dedykowane PlayStation 3 i Xboksowi 360. Śródziemie: Cień Mordoru dostępne jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach