Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2014, 19:43

autor: Ender

Dragon Ball: Xenoverse – nowy trailer, japońska data premiery

Firma Bandai Namco opublikowała nowy trailer gry Dragon Ball: Xenoverse, a także podała japońską datę jej debiutu, która nastąpi w lutym przyszłego roku. Najpewniej nieco później produkcja trafi również do zachodnich fanów mangowej serii i pojawi się równocześnie na konsolach X360, XONE, PS3, PS4 oraz komputerach PC.

Producenci gry Dragon Ball: Xenoverse z firmy Bandai Namco opublikowali właśnie jej nowy trailer, prezentujący rozgrywkę (między innymi edytor postaci oraz rozgrywki sieciowe). Zwiastun zawiera także oficjalną japońską datę debiutu tytułu, którą wyznaczono na 5 lutego 2015 roku. Produkcja najprawdopodobniej trafi do zachodnich graczy z pewnym opóźnieniem, ale na razie nie wiemy dokładnie jakim. W najgorszym wypadku nie będzie ono jednak dłuższe niż kilka miesięcy. Różnica ta była dotychczas standardem w przypadku podobnych serii opublikowanych przez Bandai Namco, takich jak Naruto Shippuden. Gra pojawi się równocześnie na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, a także komputerach PC (Steam).

Dragon Ball: Xenoverse zostało zapowiedziane oficjalnie w czerwcu ubiegłego roku i podobnie jak jego wielu poprzedników opartych na licencji niezmiennie popularnej mangi Akiry Toriyamy, będzie widowiskową przygodową bijatyką osadzoną w bogatym komiksowym uniwersum serii. Tytuł przedstawi nową historię i zabierze nas w podróż w czasie poprzez najważniejsze wydarzenia, które ukształtowały świat Dragon Balla. Gracze będą mogli wziąć udział w najsławniejszych pojedynkach ulubionych postaci, a także po raz pierwszy stworzyć własnego bohatera, którym pokierują w trakcie przygody.

  1. Oficjalna strona gry Dragon Ball: Xenoverse
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.