Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2014, 20:13

autor: Draug

Obcy: Izolacja – Corporate Lockdown pierwszym DLC do gry

Studio Creative Assembly i firma SEGA zapowiedziały pierwszy dodatek DLC do gry Obcy: Izolacja, zatytułowany Corporate Lockdown. Wprowadzi on trzy wyzwania do Trybu Ocalałego, prezentujące wydarzenia na stacji Sewastopol oczami nowego bohatera. Rozszerzenie zadebiutuje 28 października 2014 roku.

Jak widać, przed przybyciem Amandy na Sewastopolu też bywało niezwykle gorąco. - Obcy: Izolacja – Corporate Lockdown pierwszym DLC do gry - wiadomość - 2014-10-21
Jak widać, przed przybyciem Amandy na Sewastopolu też bywało niezwykle gorąco.
Obcy: Izolacja w skrócie:
  • Producent: Creative Assembly
  • Wydawca: SEGA
  • Gatunek: survival horror z widokiem FPP, osadzony w uniwersum filmowej serii Obcy
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery: 7 października 2014
  • Nasza ocena: 6.5 / 10 (Łukasz Gołąbiowski)

Studio Creative Assembly i firma SEGA podały szczegóły na temat pierwszego spośród pięciu dodatków do gry Obcy: Izolacja (ang. Alien: Isolation), jakie wejdą w skład przepustki sezonowej. Rozszerzenie będzie nosiło tytuł Corporate Lockdown. W jego skład wejdą trzy misje fabularne z wyzwaniami, możliwe do rozegrania w ramach Trybu Ocalałego (ang. Survivor Mode). Odwiedzimy w nich niedostępne wcześniej lokacje na pokładzie Sewastopola i pokierujemy nowym bohaterem. Będzie nim Ransome, pracownik konkurencyjnej wobec Weyland-Yutani korporacji Seegson, który, odkrywszy, że został opuszczony przez swoich mocodawców, a do stacji zbliża się statek Torrens (z Amandą na pokładzie), decyduje się dać dyla, zabierając ze sobą zdekodowane dane pozyskane z Nostromo. Niemniej, zanim odleci, będzie musiał załatwić jeszcze parę zaległych spraw – innymi słowy, w drodze do punktu ucieczki na graczy czeka szereg celów pobocznych do wykonania, również ukrytych. Nie zabraknie też zmagań rankingowych. Jeszcze jedną nowość stanowi tryb Gauntlet, w którym możemy próbować wszystkie trzy etapy z dodatku za jednym zamachem, starając się nie zginąć ani razu i wywalczyć jak najlepszy czas.

Każdy dodatek do Obcego: Izolacji to nowe misje w Trybie Ocalałego, pozwalające poznać nowego bohatera i zwiedzić parę niedostępnych wcześniej zakątków na Stacji Sewastopol. - Obcy: Izolacja – Corporate Lockdown pierwszym DLC do gry - wiadomość - 2014-10-21
Każdy dodatek do Obcego: Izolacji to nowe misje w Trybie Ocalałego, pozwalające poznać nowego bohatera i zwiedzić parę niedostępnych wcześniej zakątków na Stacji Sewastopol.

Rozszerzenie Corporate Lockdown zadebiutuje 28 października 2014 roku, na wszystkich platformach sprzętowych, na które ukazał się Obcy: Izolacja (PC, X360, PS3, XOne, PS4). Cena tego dodatku wyniesie 6,99 euro (w przeliczeniu ok. 29 zł), jednak osoby zamierzające zaopatrzyć się we wszystkie DLC powinni rozważyć zakup przepustki sezonowej – zapłacicie wtedy 25 procent mniej niż w sytuacji, gdybyście kupowali każdy add-on oddzielnie. Warto jeszcze wspomnieć, że przy okazji poznaliśmy tytuły pozostałych czterech rozszerzeń, mających ukazywać się do marca 2015 roku – będą to Trauma, Safe Haven, Lost Contact i The Trigger. Każde da nam szansę pokierować inną postacią i zwiedzić nieznany zakątek na Sewastopolu, biorąc udział w wydarzeniach, które chronologicznie poprzedzają fabułę „podstawki”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja