Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2017, 17:01

autor: Movis

Śródziemie: Cień Wojny – w kontynuacji zaimportujemy swoich największych Nemezis i Poplecznika

W nadchodzącej grze Śródziemie: Cień Wojny będziemy mieli możliwość przeniesienia niektórych kapitanów orków z poprzedniego tytułu, Cienia Mordoru. Jeśli zżyliście się ze swoim dawnym arcywrogiem, już teraz możecie się przygotować na jego wielki powrót w kolejnej produkcji.

Z zaufanym poplecznikiem weteranem jakoś pewniej zdobywa się kolejne fortece. - Śródziemie: Cień Wojny – w kontynuacji zaimportujemy swoich największych Nemezis i Poplecznika - wiadomość - 2017-07-07
Z zaufanym poplecznikiem weteranem jakoś pewniej zdobywa się kolejne fortece.

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment podzieliła się nowymi szczegółami dotyczącymi systemu Nemezis w nadchodzącej grze akcji Śródziemie: Cień Wojny. W myśl powiedzenia „przyjaciół trzymaj blisko, ale wrogów jeszcze bliżej” system Kuźnia Nemezis pozwoli każdemu, kto swego czasu bawił się w poprzedniej części gry – Śródziemie: Cień Mordoru – zaimportować do sequela dwóch orków bliskich swemu sercu. Pierwszym z nich będzie nasz najlepszy poplecznik, lojalny pomagier, który okazał się nieoceniony przy przechodzeniu warstwy fabularnej Cienia Mordoru. Drugą postacią będzie zaś oczywiście nikczemny arcywróg, który co i rusz grał nam na nosie, unikał wszystkich zasadzek, cudem wyłgiwał się śmierci i wracał, by zmierzyć się z nami po raz kolejny.

Członkowie pracującego nad tytułem studia Monolith Productions wiele razy powtarzali, że przygody Taliona są interesujące i tak różne między poszczególnymi graczami właśnie dzięki wątkom historii zdrad, skrytobójstw i pojedynków, jakie główny bohater tworzy z poszczególnymi kapitanami armii Saurona. Pomysł, że znajomi orkowie z pierwszej części ponownie odwiedzą gracza w nadchodzącej produkcji, wydaje się więc strzałem w dziesiątkę.

Import przygotować można na premierę nowej gry z pomocą specjalnej aktualizacji starszego tytułu, dostępnej już teraz na platformie Steam oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wraz z ogłoszeniem przygotowany został też krótki materiał wideo, który przybliży Wam wszystkie szczegóły:

Jakby tego było mało, osoby, które nie sprawdziły jeszcze jednej z lepszych gier 2014 roku, mogą liczyć na atrakcyjne promocje Cienia Mordoru. Po pierwsze, od dziś do 9 lipca każdy może za darmo wypróbować produkcję, ściągając ją ze Steama lub sklepu na konsoli Xbox One. Po drugie, wraz z wersją próbną wystartowały także ciekawe zniżki. Decydujący się na zakup zaoszczędzą 80% standardowej ceny, a oferta dostępna jest na wszystkich docelowych platformach.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się 10 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.