Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2017, 16:51

autor: Góral

Horizon Zero Dawn z trybem New Game+

Doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji gry Horizon Zero Dawn. Tym razem studio Guerrilla Games wprowadziło wyczekiwany tryb New Game+, poziom trudności Ultra Hard i kilka innych atrakcji.

Studio Guerrilla Games udostępniło kolejną aktualizację gry Horizon Zero Dawn. Łatka oznaczona numerem 1.30 wprowadza kilka istotnych nowinek. Przed wszystkim dodano wyczekiwany tryb New Game+. Pozwala on na rozpoczęcie kolejnej przygody od nowa bez utraty zdobytego w poprzednim podejściu doświadczenia i wyposażenia. Jednak choć Aloy w NG+ zdobywa XP, to nie będzie mogła przekroczyć 50. poziomu. Ponadto wprowadzono nowy poziom trudności Ultra Hard. Jak sama nazwa sugeruje, zabawa w nim to nie przelewki – maszyny mają wyostrzone zmysły, regeneracja zdrowia jest ograniczona itd. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że po rozpoczęciu zabawy w tym trybie nie można przeskoczyć już na łatwiejszy. Oprócz tego zaktualizowano niektóre bronie i stroje, które doczekały się dodatkowego gniazda na modyfikacje. Wszystko to uzupełniane jest przez dwa nowe trofea, zawartość do odblokowania, dzięki której Aloy może nosić malunki na twarzy, i poprawki dotyczące problemów z postępami przygody.

Aktualizacja 1.30 dodała nowe malowania twarzy Aloy. - Horizon Zero Dawn z trybem New Game+ - wiadomość - 2017-07-07
Aktualizacja 1.30 dodała nowe malowania twarzy Aloy.
Horizon Zero Dawn - aktualizacja 1.30:
  • tryb New Game+;
  • poziom trudności Ultra Hard;
  • nowe malowania twarzy;
  • dodatkowe trofea.

Oprócz stałego aktualizowania „podstawki”, deweloperzy z Guerrilla Games zajmują się także zapowiedzianym niedawno rozszerzeniem The Frozen Wilds. Obecnie nie wiemy na jego temat zbyt wiele. Zdradzono jedynie, że ukaże się jeszcze w tym roku i zaoferuje nową przygodę, której przejście może zająć nawet około dziesięciu godzin. Akcja rozgrywać ma się poza północnym pasmem górskim, na ziemiach granicznych plemienia Banuk, gdzie będziemy walczyć z nowymi rodzajami maszyn i poznamy kolejne postacie. Dodatek można już zamawiać przedpremierowo w PlayStation Store, w cenie 84 zł (75,60 dla abonentów PlayStation Plus).