Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2014, 19:05

autor: Renox

Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na X360 oraz PS3 opóźnione

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiła, że gra Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 zaliczy kilkutygodniową obsuwę. Obie edycje ukażą się w Europie dopiero 21 listopada tego roku.

Śródziemie: Cień Mordoru na X360 i PS3 ukaże się na Starym Kontynencie dopiero 21 listopada. - Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 opóźnione - wiadomość - 2014-09-09
Śródziemie: Cień Mordoru na X360 i PS3 ukaże się na Starym Kontynencie dopiero 21 listopada.
Śródziemie: Cień Mordoru w skrócie:
  • Producent: Monolith Productions
  • Wydawca: Warner Bros.
  • Gatunek: trzecioosobowa gra akcji
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery PC w Europie: 30 września 2014

Wydawca nowej gry akcji osadzonej w świecie Władcy Pierścieni, Środziemie: Cień Mordoru, poinformował, że wspomniana produkcja w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 ukaże się później, niż pierwotnie zakładano. Firma Warner Bros. ogłosiła, że obie edycje wymagają jeszcze ze strony ekipy deweloperskiej podrasowania, dlatego też gra na te dwie platformy zaliczy kilkutygodniową obsuwę i ostatecznie ukaże się w Europie dopiero 21 listopada, trzy dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Pozostałe wersje omawianego tytułu trafią na rynek zgodnie z planem. Edycja szykowana z myślą o konsolach ósmej generacji pojawi się na Starym Kontynencie 3 października tego roku, natomiast pecetowi gracze z Europy będą mogli wypróbować tę intrygująco zapowiadającą się grę najwcześniej ze wszystkich, bo już 30 września.

Śródziemie: Cień Mordoru (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor) to trzecioosobowa gra akcji produkcji studia Monolith, której historia osadzona została w uniwersum tolkienowskiego fantasy. W omawianej produkcji wcielimy się w postać niejakiego Taliona – zwiadowcę, którego rodzina została zamordowana przez sługusów Saurona. Nasz bohater wkrótce umiera, jednak obdarowany przez prastarego Ducha Zemsty drugim życiem i potężnymi mocami, ostatecznie wyrusza do Mordoru, aby zabić tych, którzy przyczynili się do jego osobistej tragedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach