Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2014, 19:05

autor: Renox

Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na X360 oraz PS3 opóźnione

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiła, że gra Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 zaliczy kilkutygodniową obsuwę. Obie edycje ukażą się w Europie dopiero 21 listopada tego roku.

Śródziemie: Cień Mordoru na X360 i PS3 ukaże się na Starym Kontynencie dopiero 21 listopada. - Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 opóźnione - wiadomość - 2014-09-09
Śródziemie: Cień Mordoru na X360 i PS3 ukaże się na Starym Kontynencie dopiero 21 listopada.
Śródziemie: Cień Mordoru w skrócie:
  • Producent: Monolith Productions
  • Wydawca: Warner Bros.
  • Gatunek: trzecioosobowa gra akcji
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery PC w Europie: 30 września 2014

Wydawca nowej gry akcji osadzonej w świecie Władcy Pierścieni, Środziemie: Cień Mordoru, poinformował, że wspomniana produkcja w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 ukaże się później, niż pierwotnie zakładano. Firma Warner Bros. ogłosiła, że obie edycje wymagają jeszcze ze strony ekipy deweloperskiej podrasowania, dlatego też gra na te dwie platformy zaliczy kilkutygodniową obsuwę i ostatecznie ukaże się w Europie dopiero 21 listopada, trzy dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Pozostałe wersje omawianego tytułu trafią na rynek zgodnie z planem. Edycja szykowana z myślą o konsolach ósmej generacji pojawi się na Starym Kontynencie 3 października tego roku, natomiast pecetowi gracze z Europy będą mogli wypróbować tę intrygująco zapowiadającą się grę najwcześniej ze wszystkich, bo już 30 września.

Śródziemie: Cień Mordoru (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor) to trzecioosobowa gra akcji produkcji studia Monolith, której historia osadzona została w uniwersum tolkienowskiego fantasy. W omawianej produkcji wcielimy się w postać niejakiego Taliona – zwiadowcę, którego rodzina została zamordowana przez sługusów Saurona. Nasz bohater wkrótce umiera, jednak obdarowany przez prastarego Ducha Zemsty drugim życiem i potężnymi mocami, ostatecznie wyrusza do Mordoru, aby zabić tych, którzy przyczynili się do jego osobistej tragedii.