Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2014, 18:25

autor: Ender

Obcy: Izolacja – gra zyskała złoty status, nowy trailer

Twórcy gry Obcy: Izolacja ogłosili właśnie, że zyskała ona złoty status. Oznacza to, że oficjalnie zakończono prace nad nią prace, a jej ostateczna kopia została wysłana do tłoczni i przygotowywana jest do premiery, która nastąpi wraz z początkiem października. Z tej okazji, opublikowano dziś także nowy trailer.

Deweloperzy Obcego: Izolacji przekazali dziś wiadomość, która zadowoli graczy z niecierpliwością oczekujących na ten tytuł. Powstająca do kilku lat produkcja zyskała bowiem właśnie oficjalnie złoty status. Tradycyjnie oznacza to, że twórcy zakończyli prace nad swoim dziełem i przygotowali jego ostateczną wersję, która trafiła już do tłoczni, gdzie produkowane są pudełkowe wydania. Oczywiście, znając życie, gra doczeka się po premierze i tak co najmniej kilku znaczących poprawek i patchy, ale mimo wszystko producenci mają powody do świętowania. Z tej okazji opublikowali także nowy krótki trailer, na którym możemy zobaczyć główną bohaterkę uciekającą przed ścigającym ją ksenomorfem.

Przypomnijmy, że Obcy: Izolacja to pierwszoosobowy survival horror osadzony w uniwersum Obcego. Za powstanie tej produkcji odpowiada studio Creative Assembly, znane przede wszystkim za sprawą serii gier strategicznych Total War. W Alien Isolation wcielimy się w Amandę – córkę Ellen Ripley, bohaterki filmowej tetralogii. Akcja gry toczy się 15 lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony kinowej serii. Tytuł zadebiutuje na rynku 7 października bieżącego roku i pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, a także Xbox 360. Osoby, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, będą mogły ściągnąć dwa dodatkowe scenariusze. Wcielimy się w nich w członków załogi okrętu Nostromo, znanego z oryginalnego Obcego z 1979 roku.

  1. Zapowiedź gry Obcy: Izolacja
  2. Kompendium wiedzy o grze Obcy: Izolacja
  3. Oficjalna strona gry