Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sunset Overdrive

Sony rejestruje markę Sunset Overdrive

Paweł Musiolik, 4 maja 2021, 21:16

Sunset Overdrive zostało zarejestrowane przez Sony w amerykańskim urzędzie ds. własności intelektualnej. Pojawiły się spekulacje na temat ewentualnego wydania gry na PS5.

Wiemy, ile Sony zapłaciło za twórców Marvel’s Spider-Man

Adrian Werner, 11 lutego 2020, 09:38

W sieci pojawiły się dokumenty, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że firma Sony zapłaciła 229 mln dolarów za przejęcie Insomniac Games, czyli studia znanego m.in. z serii Ratchet & Clank oraz gry Marvel’s Spider-Man.

To już pewne – Sunset Overdrive trafi na PC [aktualizacja: premiera na Steamie]

Aquma, 16 listopada 2018, 08:57

Sunset Overdrive – wydany w 2014 roku na Xboksie One, szalony sandbox od autorów Spider-Mana, czyli studia Insomniac Games – trafi także na komputery. Informację oficjalnie potwierdzili Major Nelson i deweloperzy.

Pecetowe Sunset Overdrive niemal pewne

Adrian Werner, 13 listopada 2018, 11:24

Coraz częściej pojawiają się doniesienia sugerujące, że na PC wkrótce trafi konwersja Sunset Overdrive. Teraz pecetowe wydanie gry pojawiło się w sklepie Amazon.

Sunset Overdrive na PC, nowe studio Neon Giant i inne wieści

Movis, 23 maja 2018, 16:02

Dziś piszemy o prawdopodobnym porcie Sunset Overdrive na PC, powstaniu studia Neon Giant, darmowej aktualizacji z singleplayerową zawartością do Friday the 13th: The Game i przejęciu firmy GameFly przez Electronic Arts. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sunset Overdrive na PC uzależniony od zgody Microsoftu

Entelarmer, 28 września 2016, 12:45

Studio Insomniac Games wyraziło chęć wydania gry Sunset Overdrive na PC. Warunkiem ukazania się pecetowej wersji tej zwariowanej strzelanki TPP jest uzyskanie zgody wydawcy, firmy Microsoft.

Wieści ze świata (Sunset Overdrive, Obcy: Izolacja, Destiny 2) 10/12/2014

luckie, 10 grudnia 2014, 12:48

Dziś piszemy m.in. o pierwszym DLC do gry Sunset Overdrive, dwóch nowych poziomach trudności w Obcy: Izolacja oraz zapowiedzi transferu postaci z Destiny do Destiny 2. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Udany debiut Sunset Overdrive. Top 10 UK (26 października - 1 listopada)

Przemysław Zamęcki, 3 listopada 2014, 15:37

Królową detalicznej sprzedaży w Zjednoczonym Królestwie pozostaje FIFA 15, ale tuż za nią, na miejscu drugim, odbył się debiut Sunset Overdrive - gry przeznaczonej na najnowszy system Microsoftu, czyli Xboksa One. Zobacz jak poradziły sobie inne nowości w pierwszej czterdziestce listy przebojów.

Sunset Overdrive - jedna z lepszych gier na XONE debiutuje w USA

Góral, 28 października 2014, 12:14

Dziś w Stanach Zjednoczonych zadebiutowała gra Sunset Overdrive na Xboksie One. Tytuł doczekał się wielu recenzji w największych branżowych mediach. Wynika z nich, że studiu Insomniac Games udało się stworzyć jedną z najlepszych produkcji dostępnych wyłącznie na najnowszej konsoli koncernu Microsoft.

Sunset Overdrive - gra akcji na XONE trafi też na PC?

Jakub Mirowski, 27 października 2014, 10:44

Jak wynika z doniesień z forum NeoGAF, Sunset Overdrive - debiutująca jutro na rynku amerykańskim produkcja studia Insomniac Games, tytuł ekskluzywny na Xboksa One - może z opóźnieniem trafić także na PC.

Sunset Overdrive ozłocone. Gra ukaże się pod koniec października

Góral, 10 października 2014, 09:35

Studio Insomniac Games poinformowało, że gra akcji Sunset Overdrive uzyskała status gold, co oznacza, że deweloper wykonał swoją robotę w 100% i tytuł ukaże się zgodnie z planem, czyli 28 października (w Polsce trzy dni później) na konsoli Xbox One.

Wieści ze świata (Forza Horizon 2, Sunset Overdrive, Death to Spies 3) 10/9/14

luckie, 10 września 2014, 12:53

Dziś piszemy m.in. o samochodach dostępnych w Forza Horizon 2, przepustce sezonowej do Sunset Overdrive oraz rozpoczęciu kickstarterowej zbiórki na rzecz Death to Spies 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sunset Overdrive - opublikowano datę premiery i nowy gameplay

luckie, 9 czerwca 2014, 20:42

Sunset Overdrive, kooperacyjna strzelanina TPP z humorem, przygotowywana przez twórców Ratcheta & Clanka, ukaże się jesienią 2014 roku na Xboksie One. Z okazji targów E3 2014 opublikowano nowy zwiastun gry oraz gameplay.

Wieści ze świata (Wasteland 2, Sanctum 2, Sunset Overdrive) 12/5/14

Sarge, 12 maja 2014, 11:40

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery pełnej wersji Wasteland 2, ekskluzywności Sunset Overdrive oraz o popularności gry Sanctum 2 na PC. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sunset Overdrive – wysyp informacji, pierwszy zapis rozgrywki i nowe screeny

Draug, 9 maja 2014, 12:52

W sieci pojawiło się wiele nowych materiałów związanych z grą Sunset Overdrive. Ujawniono mnóstwo informacji na temat strzelanki od studia Insomniac Games, a ponadto opublikowano czterominutowy zapis rozgrywki z komentarzem twórców. Oprócz tego nieco sprecyzowano termin debiutu, wyznaczając go na jesień 2014 roku.

Sunset Overdrive – kilka nowych obrazków i zapowiedź pokazów gry w kolejnych miesiącach

Draug, 6 maja 2014, 09:00

Otwarto nową stronę internetową związaną z Sunset Overdrive. Co prawda, nie dotyczy ona gry jako takiej, lecz odgrywającego niemałą rolę w jej świecie napoju energetyzującego, ale pozwala poznać kilka szczegółów i obrazków również na temat dzieła studia Insomniac Games. Zapowiada też obecność tego tytułu na dużych imprezach growych w nadchodzących miesiącach.

Sunset Overdrive – premiera w 2014 roku

Ender, 22 listopada 2013, 19:45

Deweloperzy ze studia Insomniac Games potwierdzili, że premiera Sunset Overdrive, kolorowej strzelaniny nastawionej na kooperacyjne rozgrywki wieloosobowe, będzie miała miejsce w przyszłym roku. Tytuł dostępny będzie jedynie na konsoli Xbox One.

Sunset Overdrive nową grą twórców serii Ratchet & Clank

luckie, 10 czerwca 2013, 20:05

Twórcy gier z serii Ratchet & Clank zapowiedzieli Sunset Overdrive - multiplayerową strzelaninę w otwartym świecie. Tytuł wyróżnia komiksowa oprawa, zręcznościowy charakter gry i dużo humoru. Gra ukaże się na ekskluzywnie na konsoli Xbox One.