Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2018, 11:37

Pecetowe Sunset Overdrive niemal pewne

Coraz częściej pojawiają się doniesienia sugerujące, że na PC wkrótce trafi konwersja Sunset Overdrive. Teraz pecetowe wydanie gry pojawiło się w sklepie Amazon.

Doniesienia o pecetowym wydaniu gry pojawiały się już wielokrotnie. - Pecetowe Sunset Overdrive niemal pewne - wiadomość - 2018-11-14
Doniesienia o pecetowym wydaniu gry pojawiały się już wielokrotnie.
SUNSET OVERDRIVE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Insomniac Games
  2. Wydawca: Microsoft Studios
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: XONE
  5. Data premiery: 28 października 2014 r.

Po raz kolejny pojawiły się plotki sugerujące, że na PC zmierza konwersja Sunset Overdrive, czyli gry akcji studia Insomniac, wydanej w 2014 roku na konsolę Xbox One. Ich źródłem jest umieszczenie wydania pecetowego w sieciowym sklepie Amazon.

Według zawartych tam informacji, gra ma trafić na PC 16 listopada tego roku i zawierać będzie wszystkie DLC, które ukazały się do pierwowzoru na Xboksie One.

Oczywiście, może to być jedynie błąd Amazonu, ale doniesienia o konwersji pojawiają się ostatnio tak często, że coś musi być na rzeczy. W maju pecetowe wydanie gry odnaleziono na stronie koreańskiej grupy zajmującej się przydzielaniem kategorii wiekowych. Natomiast w zeszłym tygodniu fani dokopali się do wzmianek o grze w bazie danych Steama.

Wątpliwości budzi tylko to, że jeśli wydanie pecetowe naprawdę jest w planach, to dziwny byłby brak oficjalnej zapowiedzi na zorganizowanej przez Microsoft imprezie X018.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że według sklepu Amazon wydawcą pecetowej wersji będzie firma THQ Nordic. W sierpniu tego roku podpisała ona umowę z Microsoftem, której rezultatem było udostępnienie pecetowych wersji gier Disneyland Adventures, ReCore: Definitive Edition, Rush: A Disney Pixar Adventure, Super Lucky's Tale i Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection na Steamie i wydanie ich w edycjach pudełkowych. THQ Nordic wydaje się więc naturalnym kandydatem do wypuszczenia Sunset Overdrive na PC.

  1. Oficjalna strona gry