Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2018, 11:37

autor: Adrian Werner

Pecetowe Sunset Overdrive niemal pewne

Coraz częściej pojawiają się doniesienia sugerujące, że na PC wkrótce trafi konwersja Sunset Overdrive. Teraz pecetowe wydanie gry pojawiło się w sklepie Amazon.

Doniesienia o pecetowym wydaniu gry pojawiały się już wielokrotnie. - Pecetowe Sunset Overdrive niemal pewne - wiadomość - 2018-11-14
Doniesienia o pecetowym wydaniu gry pojawiały się już wielokrotnie.
SUNSET OVERDRIVE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Insomniac Games
  2. Wydawca: Microsoft Studios
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: XONE
  5. Data premiery: 28 października 2014 r.

Po raz kolejny pojawiły się plotki sugerujące, że na PC zmierza konwersja Sunset Overdrive, czyli gry akcji studia Insomniac, wydanej w 2014 roku na konsolę Xbox One. Ich źródłem jest umieszczenie wydania pecetowego w sieciowym sklepie Amazon.

Według zawartych tam informacji, gra ma trafić na PC 16 listopada tego roku i zawierać będzie wszystkie DLC, które ukazały się do pierwowzoru na Xboksie One.

Oczywiście, może to być jedynie błąd Amazonu, ale doniesienia o konwersji pojawiają się ostatnio tak często, że coś musi być na rzeczy. W maju pecetowe wydanie gry odnaleziono na stronie koreańskiej grupy zajmującej się przydzielaniem kategorii wiekowych. Natomiast w zeszłym tygodniu fani dokopali się do wzmianek o grze w bazie danych Steama.

Wątpliwości budzi tylko to, że jeśli wydanie pecetowe naprawdę jest w planach, to dziwny byłby brak oficjalnej zapowiedzi na zorganizowanej przez Microsoft imprezie X018.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że według sklepu Amazon wydawcą pecetowej wersji będzie firma THQ Nordic. W sierpniu tego roku podpisała ona umowę z Microsoftem, której rezultatem było udostępnienie pecetowych wersji gier Disneyland Adventures, ReCore: Definitive Edition, Rush: A Disney Pixar Adventure, Super Lucky's Tale i Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection na Steamie i wydanie ich w edycjach pudełkowych. THQ Nordic wydaje się więc naturalnym kandydatem do wypuszczenia Sunset Overdrive na PC.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Sunset Overdrive

Sunset Overdrive