Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2018, 18:12

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

To już pewne – Sunset Overdrive trafi na PC [aktualizacja: premiera na Steamie]

Sunset Overdrive – wydany w 2014 roku na Xboksie One, szalony sandbox od autorów Spider-Mana, czyli studia Insomniac Games – trafi także na komputery. Informację oficjalnie potwierdzili Major Nelson i deweloperzy.

Sunset Overdrive zmierza na komputery. - To już pewne – Sunset Overdrive trafi na PC [aktualizacja: premiera na Steamie] - wiadomość - 2018-11-16
Sunset Overdrive zmierza na komputery.

Aktualizacja: Sunset Overdrive na PC jest już dostępne – nie tylko w Microsoft Store, ale również na Steamie. Gra kosztuje tam 79,99 zł, zawiera dodatki wydane wcześniej na XOne i oferuje pełną polską wersję językową.

Sunset Overdrive – zabawna strzelanka z otwartym światem od studia Insomniac Games (znanego m.in. z serii Spyro the Dragon oraz niedawnego Spider-Mana), wydana na Xboksie One w 2014 roku – trafi także na komputery z Windows 10 (prawdopodobnie mowa więc o tytule ekskluzywnym dla Microsoft Store, ale na razie nie jest to pewne). Plotkę krążącą od jakiegoś czasu w mediach oficjalnie potwierdził na swoim Twitterze Larry Hryb, fanom Xboksa znany lepiej jako Major Nelson.

Rzućcie okiem na jutrzejszy odcinek „W tym tygodniu na Xboksie”, gdzie powitamy Teda Price’a z Insomniac Games, by opowiedział nam o Sunset Overdrive na komputerach z Windows 10 – czytamy w poście.

Swoje trzy grosze dołożył na Twitterze także producent tego tytułu, komentując sprawę nieco humorystycznie.

Dostrójcie jutro odbiorniki, by dowiedzieć się więcej na temat najlepiej pilnowanego sekretu w branży gamingowej! – czytamy.

Otrzymaliśmy również trailer, który możecie zobaczyć poniżej. Na koniec warto odnotować, że na stronie Amazonu (obecnie już niestety usuniętej) pecetowe wydanie Sunset Overdrive było dostępne w cenie ok. 76 zł (20 dolarów) – przy czym za takie pieniądze otrzymać mamy zarówno podstawkę, jak i dodatki Mystery of Mooil Rig oraz Dawn of the Rise of the Fallen Machines. Przypominamy też, że zgodnie z informacjami z tego samego źródła, gra ma być dostępna już dzisiaj (16 listopada) – na potwierdzenie tych wieści trzeba będzie poczekać do premiery wspomnianego odcinka This Week on Xbox.

  1. Sunset Overdrive – strona oficjalna