Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2018, 18:55

autor: Ender

Battlefield 5 – kolejna mapa, strzelnica, rozdział kampanii i inne nowości w grudniu

Electronic Arts przedstawiło dokładne plany popremierowego wsparcia dla gry Battlefield V na najbliższe tygodnie. Na początku grudnia otrzymamy nową mapę, możliwość przetestowania broni na strzelnicy, system modyfikacji pojazdów i rozwoju profilu gracza, a także kolejny rozdział kampanii fabularnej.

Oficjalna data premiery Battlefield V na komputerach PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 wyznaczona została na 20 listopada, ale już teraz z tytułem bawić mogą się osoby, które subskrybują usługę EA/Origin Access lub zamówiły specjalną edycję Deluxe. Podczas specjalnego streamu Electronic Arts uściśliło swoje najbliższe plany wsparcia dla produkcji tuż po jej debiucie. Pierwsza partia z ogłoszonej przez deweloperów darmowej zawartości, która promowana jest pod wspólnym tytułem Overture, zostanie udostępniona 4 grudnia. Tego dnia do fanów trafi umiejscowiona w Belgii mapa Panzerstorm. Skupi się ona przede wszystkim na pojedynkach wojsk pancernych i ma być jedną z największych w historii serii. Plansza stworzona została przez amerykański oddział DICE. Deweloperzy udostępnią także obszerny poligon, na którym przetestujemy wszystkie dostępne modele broni i pojazdów (w tym samoloty), korzystając z ruchomych i statycznych manekinów treningowych, tarcz strzelniczych, a także przeciwników kontrolowanych przez SI.

4 grudnia otrzymamy również system modyfikacji naszych pojazdów oraz kolejny rozdział kampanii fabularnej, zatytułowany Ostatni Tygrys, o którym szerzej pisaliśmy w połowie października. Przypomnijmy, że poznamy w nim losy niemieckich czołgistów, zaczynających w ostatnich dniach wojny coraz mocniej wątpić w sens konfliktu, w którym uczestniczą. Podczas zabawy prowadzić będziemy czołg PzKpfw VI Tiger, ostrożnie przemierzając zrujnowane miasto. 6 grudnia do tytułu dodany zostanie natomiast nowy system rozwoju profilu gracza oparty o szereg misji i wyzwań, pozwalających w nagrodę zdobywać różnego rodzaju przedmioty kosmetyczne.

Nowa darmowa zawartość będzie regularnie wprowadzana do gry w najbliższych miesiącach - Battlefield 5 – kolejna mapa, strzelnica, rozdział kampanii i inne nowości w grudniu - wiadomość - 2018-11-16
Nowa darmowa zawartość będzie regularnie wprowadzana do gry w najbliższych miesiącach
  1. Recenzja gry Battlefield 5 (w przygotowaniu) – świetne multi i słaba kampania
  2. Battlefield V – strona oficjalna