Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Divinity: Grzech Pierworodny

Dziś premiera Divinity: Original Sin - Enhanced Edition

Góral, 27 października 2015, 12:33

Dziś na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC zadebiutuje gra Divinity: Original Sin - Enhanced Edition. Ulepszona edycja bardzo udanej produkcji z 2014 roku doczekała się pierwszych recenzji z ocenami rzędu 8 - 9 punktów w dziesięciostopniowej skali.

Ogłoszono Divinity: Original Sin - Enhanced Edition na PC, PS4 i XONE

Góral, 15 maja 2015, 13:14

Studio Larian zapowiedziało, że pracuje nad grą Divinity: Original Sin - Enhanced Edition, czyli ulepszoną edycją znakomitego cRPG z 2014 roku. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC, jednak nie ujawniono dokładnego terminu debiutu.

Wieści ze świata (Madden NFL 15, Divinity: Grzech Pierworodny, Raptr) – 02/02/2015

Entelarmer, 2 lutego 2015, 13:22

Dziś piszemy m.in. o prorokach amerykańskiego futbolu z EA Sports, aktualizacji gry Divinity: Grzech Pierworodny oraz o wycieku danych osobowych z serwisu Raptr. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Divinity: Grzech Pierworodny – nadchodzi tryb Hardcore i wiele innych ulepszeń

Meehow, 21 grudnia 2014, 22:00

Prace nad Divinity: Grzech Pierworodny wciąż trwają, czego efektem jest zapowiedź trybu Hardcore, który wprowadzi mnóstwo zmian w rozgrywce, zarówno tych małych (jak ekonomia), jak i dość przełomowych (fabuła). Ponadto w styczniu powinien ukazać się patch poprawiający wiele błędów samej gry.

Studio Larian pracuje nad dwoma nowymi RPG-ami na silniku Divinity: Original Sin

Adrian Werner, 19 grudnia 2014, 11:06

Znane z serii Divinity studio Larian poinformowało, że pracuje nad dwiema grami RPG i oba projekty powstają w oparciu o silnik Divinity: Original Sin.

Divinity: Grzech Pierworodny z obsługą padów w przyszłym roku; będzie wersja na konsole?

Meehow, 18 grudnia 2014, 14:30

Larian Studios, twórcy Divinity: Grzech Pierworodny, udostępnili w sieci filmik, w którym wspominają tegoroczne prace nad grą, a także zapowiadają dalsze wsparcie dla tego tytułu, m.in. poprzez wzbogacenie go o obsługę padów.

Divinity: Grzech Pierworodny wreszcie po polsku

Góral, 29 września 2014, 11:19

Ukazała się wreszcie wyczekiwana polonizacja jednej z najlepszych gier cRPG ostatnich lat Divinity: Grzech Pierworodny. Pierwotnie produkcja miała zadebiutować w polskiej wersji 18 lipca, jednak tak się nie stało i patch polonizujący ujrzał światło dzienne dopiero kilka dni temu.

Divinity: Grzech Pierworodny - spolszczenie ukaże się 26 września

Góral, 22 września 2014, 08:19

Firma CDP.pl poinformowała, że wyczekiwany patch polonizujący do gry Divinity: Grzech Pierworodny ukaże się 26 września. Jednocześnie zapewniono, że spolszczenie obejmie nie tylko podstawową wersję gry, ale także ostatni dodatek i nadchodzący zestaw poprawek.

Divinity: Grzech Pierworodny - nowi kompani w darmowym DLC

Góral, 16 września 2014, 11:45

Studio Larian udostępniło darmowy dodatek do gry Divinity: Grzech Pierworodny, który wprowadził do zabawy dwóch nowych towarzyszy. Jednocześnie deweloper zaktualizował swoją produkcję, eliminując sporą ilość błędów i niedoróbek.

Divinity: Grzech Pierworodny rozeszło się w nakładzie pół miliona sztuk; plany Larian Studios na przyszłość

Meehow, 13 września 2014, 19:25

Jak wynika z wpisu na blogu Swena Vinckego, Divinity: Grzech Pierworodny rozeszło się w nakładzie ponad 500 tysięcy sztuk. Vincke opowiada w nim też o planach na najbliższą przyszłość, m.in. dalszym wspieraniu Grzechu Pierworodnego i przygotowaniach do tworzenia kolejnych tytułów.

Divinity: Grzech Pierworodny - polonizacja ukończona dopiero w 60%

Góral, 28 sierpnia 2014, 19:36

Firma CDP.pl, rodzimy dystrybutor gry Divinity: Grzech Pierworodny, poinformowała na Facebooku, że polonizacja gry jest ukończona dopiero w 60%. Oznacza to, że stosowny patch dodający polski język nie ukaże się zgodnie z planem (przełom sierpnia i września) i poczekamy na niego nieco dłużej.

Divinity: Grzech Pierworodny opuszcza fotel lidera. Top 10 Steam (3 - 9 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 11 sierpnia 2014, 07:00

Divinity: Grzech Pierworodny po kilku tygodniach dominacji tym razem musi zadowolić się jedynie pierwszą trójką. Tymczasem wakacyjna stagnacja trwa. Zobacz jak wygląda lista dziesięciu najchętniej kupowanych gier w serwisie elektronicznej dystrybucji Steam.

Divinity: Original Sin - kiedyś gry były inne, to już nie wróci. A może jednak?

Awe, 5 sierpnia 2014, 16:10

Tyle się ostatnio czyta o tym, że gry wykonane po staremu to fantasmagoria, która nie może zaoferować niczego poza rozczarowaniem. Można się nawet z takim rozumowaniem pogodzić. Tymczasem na ringu pojawia się zawodnik, który ma do powiedzenia w tej kwestii coś innego.

Divinity: Grzech Pierworodny hitem wakacji. Top 10 Steam (27 lipca - 2 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 4 sierpnia 2014, 07:00

Divinity: Grzech Pierworodny piąty tydzień z rzędu lideruje stawce steamowych bestsellerów. Zobacz jakie jeszcze gry najchętniej kupowali w ubiegłym tygodniu gracze tej popularnej platformy cyfrowej dystrybucji.

Kolejny tydzień dla Divinity: Grzech Pierworodny. Top 10 Steam (20 - 26 lipca)

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2014, 08:58

Divinity: Grzech Pierworodny po raz czwarty od czasu premiery jest najchętniej nabywaną grą w najpopularniejszej usłudze cyfrowej dystrybucji, czyli na Steamie. Zobacz jakie jeszcze gry załapały się do pierwszej dziesiątki bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Współczesne gry rozleniwiają na przykładzie Divinity: Original Sin

Rasgul, 24 lipca 2014, 16:05

Divinity: Orginal Sin to dla mnie takie małe objawienie. Produkcja ta oduczyła mnie mechanik, które istnieją w tejże branży od kilku lat. Włączyła mi myślenie, które ostatnio stało się strasznie niemodne, w szczególności w gatunku RPG.

Diablo: Original Sin – mod odtwarza Diablo w Divinity: Original Sin

Draug, 23 lipca 2014, 16:57

Kilka dni temu jeden z użytkowników serwisu Reddit, znany jako docalypse, rozpoczął prace nad projektem Diablo: Original Sin. Jest to mod rekonstruujący pierwsze Diablo w edytorze gry Divinity: Grzech Pierworodny. Produkcja będzie miała lokacje i klimat z dzieła Blizzarda przy jednoczesnym zachowaniu mechaniki z produktu studia Larian.

Divinity: Grzech Pierworodny trzeci tydzień z rzędu niepokonany. Top 10 Steam (13 - 19 lipca)

Przemysław Zamęcki, 21 lipca 2014, 08:58

Divinity: Grzech Pierworodny schodzi na pniu i pozostaje największym bestsellerem elektronicznej platformy dystrybucji Steam od trzech tygodni, wyprzedzając nawet mega popularnego DayZ. Zobacz jakie jeszcze tytuły najchętniej padały łupem graczy.

Divinity: Grzech Pierworodny - dzisiaj polska premiera gry [news zaktualizowany]

Sarge, 18 lipca 2014, 14:10

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry Divinity: Grzech Pierworodny. Na świecie produkcja zespołu Larian Studios jest dostępna od 30 czerwca i do tej pory sprzedała się w liczbie ponad 250 tysięcy egzemplarzy.

Divinity: Grzech Pierworodny otrzymało pierwszy duży patch

Draug, 16 lipca 2014, 09:41

Studio Larian wypuściło pierwszy duży patch do gry Divinity: Grzech Pierworodny, oznaczony numerem 1.0.72. Ważąca 800 MB aktualizacja wprowadza mnóstwo poprawek, wśród których na pierwszy plan wysuwa się dodanie typów osobowości dla sztucznej inteligencji kierującej nieaktywnymi bohaterami. Warto mieć na uwadze, że pojutrze czeka nas polska premiera tej produkcji.

Divinity: Grzech Pierworodny przemawia do graczy w obcych językach i nadal prowadzi. Top 10 Steam (6 - 12 lipca)

Przemysław Zamęcki, 14 lipca 2014, 07:43

Divinity: Grzech Pierworodny drugi tydzień z rzędu przewodzi liście najchętniej kupowanych gier w najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji, czyli Steamie. Zobacz po jakie jeszcze tytuły sięgali gracze w minionym tygodniu.

Divinity: Grzech Pierworodny po polsku dopiero na przełomie sierpnia i września

Góral, 10 lipca 2014, 12:24

Wczoraj dotarły do nas nieoficjalne informacje dotyczące polskiej premiery gry cRPG Divinity: Grzech Pierworodny i braku zapowiadanej lokalizacji gry. Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalne stanowisko firmy CDP.pl w tej sprawie - potwierdzono, że tytuł ukaże się u nas w kraju po angielsku, a patch polonizujący pojawi się na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.

Divinity: Grzech Pierworodny stylem klasycznym obejmuje prowadzenie. Top 10 Steam (29 czerwca - 5 lipca)

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2014, 07:00

Divinity: Original Sin był w ubiegłym tygodniu najchętniej kupowaną przez pecetowców grą na Steamie - najpopularniejszej platformie sieciowej dystrybucji na świecie. Zapoznaj się z pozostałymi tytułami, którym udało się trafić na listę bestsellerów.

Divinity: Grzech Pierworodny dotarło do 160 tys. graczy

Góral, 5 lipca 2014, 18:40

Wyczekiwana gra cRPG Divinity: Grzech Pierworodny (Divinity: Original Sin) w ciągu kilku dni sprzedała się w około 160 tys. egzemplarzy - poinformowało studio Larian. Dzięki temu tytuł stał się najszybciej sprzedającą się produkcją w historii tego dewelopera.

Divinity: Grzech Pierworodny zadebiutowało na świecie

Orbech, 1 lipca 2014, 11:15

Wczoraj swoją światową premierę miała gra Divinity: Grzech Pierworodny, czyli prequel zapoczątkowanej w 2002 roku serii autorstwa belgijskiego studia Larian. W Polsce tytuł trafi do sprzedaży 18 lipca.