Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Divinity: Grzech Pierworodny

Dziś premiera Divinity: Original Sin - Enhanced Edition

Góral, 27 października 2015, 12:33

Dziś na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC zadebiutuje gra Divinity: Original Sin - Enhanced Edition. Ulepszona edycja bardzo udanej produkcji z 2014 roku doczekała się pierwszych recenzji z ocenami rzędu 8 - 9 punktów w dziesięciostopniowej skali.

Ogłoszono Divinity: Original Sin - Enhanced Edition na PC, PS4 i XONE

Góral, 15 maja 2015, 13:14

Studio Larian zapowiedziało, że pracuje nad grą Divinity: Original Sin - Enhanced Edition, czyli ulepszoną edycją znakomitego cRPG z 2014 roku. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC, jednak nie ujawniono dokładnego terminu debiutu.

Wieści ze świata (Madden NFL 15, Divinity: Grzech Pierworodny, Raptr) – 02/02/2015

Entelarmer, 2 lutego 2015, 13:22

Dziś piszemy m.in. o prorokach amerykańskiego futbolu z EA Sports, aktualizacji gry Divinity: Grzech Pierworodny oraz o wycieku danych osobowych z serwisu Raptr. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Divinity: Grzech Pierworodny – nadchodzi tryb Hardcore i wiele innych ulepszeń

Meehow, 21 grudnia 2014, 22:00

Prace nad Divinity: Grzech Pierworodny wciąż trwają, czego efektem jest zapowiedź trybu Hardcore, który wprowadzi mnóstwo zmian w rozgrywce, zarówno tych małych (jak ekonomia), jak i dość przełomowych (fabuła). Ponadto w styczniu powinien ukazać się patch poprawiający wiele błędów samej gry.

Studio Larian pracuje nad dwoma nowymi RPG-ami na silniku Divinity: Original Sin

Adrian Werner, 19 grudnia 2014, 11:06

Znane z serii Divinity studio Larian poinformowało, że pracuje nad dwiema grami RPG i oba projekty powstają w oparciu o silnik Divinity: Original Sin.

Divinity: Grzech Pierworodny z obsługą padów w przyszłym roku; będzie wersja na konsole?

Meehow, 18 grudnia 2014, 14:30

Larian Studios, twórcy Divinity: Grzech Pierworodny, udostępnili w sieci filmik, w którym wspominają tegoroczne prace nad grą, a także zapowiadają dalsze wsparcie dla tego tytułu, m.in. poprzez wzbogacenie go o obsługę padów.

Divinity: Grzech Pierworodny wreszcie po polsku

Góral, 29 września 2014, 11:19

Ukazała się wreszcie wyczekiwana polonizacja jednej z najlepszych gier cRPG ostatnich lat Divinity: Grzech Pierworodny. Pierwotnie produkcja miała zadebiutować w polskiej wersji 18 lipca, jednak tak się nie stało i patch polonizujący ujrzał światło dzienne dopiero kilka dni temu.

Divinity: Grzech Pierworodny - spolszczenie ukaże się 26 września

Góral, 22 września 2014, 08:19

Firma CDP.pl poinformowała, że wyczekiwany patch polonizujący do gry Divinity: Grzech Pierworodny ukaże się 26 września. Jednocześnie zapewniono, że spolszczenie obejmie nie tylko podstawową wersję gry, ale także ostatni dodatek i nadchodzący zestaw poprawek.

Divinity: Grzech Pierworodny - nowi kompani w darmowym DLC

Góral, 16 września 2014, 11:45

Studio Larian udostępniło darmowy dodatek do gry Divinity: Grzech Pierworodny, który wprowadził do zabawy dwóch nowych towarzyszy. Jednocześnie deweloper zaktualizował swoją produkcję, eliminując sporą ilość błędów i niedoróbek.

Divinity: Grzech Pierworodny rozeszło się w nakładzie pół miliona sztuk; plany Larian Studios na przyszłość

Meehow, 13 września 2014, 19:25

Jak wynika z wpisu na blogu Swena Vinckego, Divinity: Grzech Pierworodny rozeszło się w nakładzie ponad 500 tysięcy sztuk. Vincke opowiada w nim też o planach na najbliższą przyszłość, m.in. dalszym wspieraniu Grzechu Pierworodnego i przygotowaniach do tworzenia kolejnych tytułów.

Divinity: Grzech Pierworodny - polonizacja ukończona dopiero w 60%

Góral, 28 sierpnia 2014, 19:36

Firma CDP.pl, rodzimy dystrybutor gry Divinity: Grzech Pierworodny, poinformowała na Facebooku, że polonizacja gry jest ukończona dopiero w 60%. Oznacza to, że stosowny patch dodający polski język nie ukaże się zgodnie z planem (przełom sierpnia i września) i poczekamy na niego nieco dłużej.

Divinity: Grzech Pierworodny opuszcza fotel lidera. Top 10 Steam (3 - 9 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 11 sierpnia 2014, 07:00

Divinity: Grzech Pierworodny po kilku tygodniach dominacji tym razem musi zadowolić się jedynie pierwszą trójką. Tymczasem wakacyjna stagnacja trwa. Zobacz jak wygląda lista dziesięciu najchętniej kupowanych gier w serwisie elektronicznej dystrybucji Steam.

Divinity: Original Sin - kiedyś gry były inne, to już nie wróci. A może jednak?

Awe, 5 sierpnia 2014, 16:10

Tyle się ostatnio czyta o tym, że gry wykonane po staremu to fantasmagoria, która nie może zaoferować niczego poza rozczarowaniem. Można się nawet z takim rozumowaniem pogodzić. Tymczasem na ringu pojawia się zawodnik, który ma do powiedzenia w tej kwestii coś innego.

Divinity: Grzech Pierworodny hitem wakacji. Top 10 Steam (27 lipca - 2 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 4 sierpnia 2014, 07:00

Divinity: Grzech Pierworodny piąty tydzień z rzędu lideruje stawce steamowych bestsellerów. Zobacz jakie jeszcze gry najchętniej kupowali w ubiegłym tygodniu gracze tej popularnej platformy cyfrowej dystrybucji.

Kolejny tydzień dla Divinity: Grzech Pierworodny. Top 10 Steam (20 - 26 lipca)

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2014, 08:58

Divinity: Grzech Pierworodny po raz czwarty od czasu premiery jest najchętniej nabywaną grą w najpopularniejszej usłudze cyfrowej dystrybucji, czyli na Steamie. Zobacz jakie jeszcze gry załapały się do pierwszej dziesiątki bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Współczesne gry rozleniwiają na przykładzie Divinity: Original Sin

Rasgul, 24 lipca 2014, 16:05

Divinity: Orginal Sin to dla mnie takie małe objawienie. Produkcja ta oduczyła mnie mechanik, które istnieją w tejże branży od kilku lat. Włączyła mi myślenie, które ostatnio stało się strasznie niemodne, w szczególności w gatunku RPG.

Diablo: Original Sin – mod odtwarza Diablo w Divinity: Original Sin

Draug, 23 lipca 2014, 16:57

Kilka dni temu jeden z użytkowników serwisu Reddit, znany jako docalypse, rozpoczął prace nad projektem Diablo: Original Sin. Jest to mod rekonstruujący pierwsze Diablo w edytorze gry Divinity: Grzech Pierworodny. Produkcja będzie miała lokacje i klimat z dzieła Blizzarda przy jednoczesnym zachowaniu mechaniki z produktu studia Larian.

Divinity: Grzech Pierworodny trzeci tydzień z rzędu niepokonany. Top 10 Steam (13 - 19 lipca)

Przemysław Zamęcki, 21 lipca 2014, 08:58

Divinity: Grzech Pierworodny schodzi na pniu i pozostaje największym bestsellerem elektronicznej platformy dystrybucji Steam od trzech tygodni, wyprzedzając nawet mega popularnego DayZ. Zobacz jakie jeszcze tytuły najchętniej padały łupem graczy.

Divinity: Grzech Pierworodny - dzisiaj polska premiera gry [news zaktualizowany]

Sarge, 18 lipca 2014, 14:10

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry Divinity: Grzech Pierworodny. Na świecie produkcja zespołu Larian Studios jest dostępna od 30 czerwca i do tej pory sprzedała się w liczbie ponad 250 tysięcy egzemplarzy.

Divinity: Grzech Pierworodny otrzymało pierwszy duży patch

Draug, 16 lipca 2014, 09:41

Studio Larian wypuściło pierwszy duży patch do gry Divinity: Grzech Pierworodny, oznaczony numerem 1.0.72. Ważąca 800 MB aktualizacja wprowadza mnóstwo poprawek, wśród których na pierwszy plan wysuwa się dodanie typów osobowości dla sztucznej inteligencji kierującej nieaktywnymi bohaterami. Warto mieć na uwadze, że pojutrze czeka nas polska premiera tej produkcji.

Divinity: Grzech Pierworodny przemawia do graczy w obcych językach i nadal prowadzi. Top 10 Steam (6 - 12 lipca)

Przemysław Zamęcki, 14 lipca 2014, 07:43

Divinity: Grzech Pierworodny drugi tydzień z rzędu przewodzi liście najchętniej kupowanych gier w najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji, czyli Steamie. Zobacz po jakie jeszcze tytuły sięgali gracze w minionym tygodniu.

Divinity: Grzech Pierworodny po polsku dopiero na przełomie sierpnia i września

Góral, 10 lipca 2014, 12:24

Wczoraj dotarły do nas nieoficjalne informacje dotyczące polskiej premiery gry cRPG Divinity: Grzech Pierworodny i braku zapowiadanej lokalizacji gry. Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalne stanowisko firmy CDP.pl w tej sprawie - potwierdzono, że tytuł ukaże się u nas w kraju po angielsku, a patch polonizujący pojawi się na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.

Divinity: Grzech Pierworodny stylem klasycznym obejmuje prowadzenie. Top 10 Steam (29 czerwca - 5 lipca)

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2014, 07:00

Divinity: Original Sin był w ubiegłym tygodniu najchętniej kupowaną przez pecetowców grą na Steamie - najpopularniejszej platformie sieciowej dystrybucji na świecie. Zapoznaj się z pozostałymi tytułami, którym udało się trafić na listę bestsellerów.

Divinity: Grzech Pierworodny dotarło do 160 tys. graczy

Góral, 5 lipca 2014, 18:40

Wyczekiwana gra cRPG Divinity: Grzech Pierworodny (Divinity: Original Sin) w ciągu kilku dni sprzedała się w około 160 tys. egzemplarzy - poinformowało studio Larian. Dzięki temu tytuł stał się najszybciej sprzedającą się produkcją w historii tego dewelopera.

Divinity: Grzech Pierworodny zadebiutowało na świecie

Orbech, 1 lipca 2014, 11:15

Wczoraj swoją światową premierę miała gra Divinity: Grzech Pierworodny, czyli prequel zapoczątkowanej w 2002 roku serii autorstwa belgijskiego studia Larian. W Polsce tytuł trafi do sprzedaży 18 lipca.

Divinity: Grzech Pierworodny - edytor oraz mod Cow Simulator 2014

Ender, 29 czerwca 2014, 14:45

Aby pokazać możliwości rozbudowanego edytora poziomów gry Divinity: Grzech Pierworodny, deweloperzy przygotowali kilka modów, które wykorzystują możliwości programu. Jednym z nich jest Cow Simulator 2014, pozwalający wcielić się w rozrabiającą krowę.

Divinity: Grzech Pierworodny – cechy gry na nowym zwiastunie

luckie, 24 czerwca 2014, 10:52

Premiera Divinity: Grzech Pierworodny już za niecały tydzień, w związku z czym twórcy przygotowali nowy zwiastun gry. Najnowsza produkcja studia Larian ma zawierać wszystko to, za co kiedyś pokochaliśmy RPG-i – jej najważniejsze cechy wymieniono na wspomnianym trailerze.

Divinity: Grzech Pierworodny zalicza niewielki poślizg

qjin, 6 czerwca 2014, 19:19

Belgijskie studio Larian ujawniło, że gra Divinity: Grzech Pierworodny ukaże się w czerwcu, ale jednak później niż ostatnio zakładano. Projekt, który został współfinansowany na platformie crowdfundingowej Kickstarter, zaliczył tym samym kolejne i, miejmy nadzieję, ostatnie opóźnienie.

Divinity: Grzech Pierworodny – limitowana edycja kolekcjonerska

Ender, 17 maja 2014, 15:44

Studio Laraian przygotowało limitowaną edycje kolekcjonerską Divinity: Grzech Pierworodny, którą kupić można za pośrednictwem oficjalnej strony dewelopera. W zestawie gracze znajdą różnego rodzaju gadżety oraz dwie kopie gry.

Divinity: Grzech Pierworodny ukaże się w czerwcu

luckie, 25 kwietnia 2014, 13:38

Najnowszy zwiastun Divinity: Grzech Pierworodny zdradza, że gra zostanie wydana 20 czerwca 2014 roku. Póki co ten oldskulowy RPG dostępny jest w formie płatnej bety, która dziś otrzymała pokaźną aktualizację.

Divinity: Grzech Pierworodny – gra dostępna w wersji beta

Ender, 3 kwietnia 2014, 20:43

Twórcy Divinity: Grzech Pierworodny poinformowali, że gra weszła w fazę beta-testów. Tytuł jest sprzedawany od początku tego roku w serwisie Steam, w programie wczesnego dostępu. Posiadacze produkcji mogą więc teraz skorzystać z szeregu usprawnień i nowości wprowadzonych do rozgrywki wraz z jego najnowszą łatką.

Divinity: Grzech Pierworodny – premiera wiosną tego roku, nowy trailer gry

Ender, 24 lutego 2014, 19:05

Studio Larian ostatecznie potwierdziło wiosenny termin premiery gry Divinity: Grzech Pierworodny. Równocześnie deweloperzy opublikowali nowy trailer tytułu. Na krótkim filmie zobaczymy nowe lokacje i przeciwników, które nie są dostępne w wydanej już testowej wersji produkcji.

Divinity: Grzech Pierworodny znowu zalicza opóźnienie

Orbech, 4 lutego 2014, 10:38

Belgijska firma Larian Studios poinformowała, że premiera jej najnowszej gry Divinity: Grzech Pierworodny odbędzie się wiosną tego roku. Deweloper doniósł, że nie zdąży wydać swojego najnowszego dzieła w tym miesiącu, tak jak początkowo planowano.

Divinity: Grzech Pierworodny – testujemy wersję alfa i czekamy na Wasze pytania

Góral, 3 lutego 2014, 14:49

Divinity: Grzech Pierworodny, najnowsza odsłona gry cRPG autorstwa studia Larian, zostało kilkanaście dni temu udostępnione we wczesnej wersji w sklepie Steam. W związku z tym postanowiliśmy dokładnie przetestować udostępniony fragment produkcji i przygotować obszerne FAQ, zawierające m.in. odpowiedzi na postawione prze Was pytania, do zadawania których serdecznie zachęcamy.

Divinity: Original Sin - wczesna wersja RPG-a studia Larian trafiła do sprzedaży na Steam Early Access

Adrian Werner, 18 stycznia 2014, 17:59

Na usłudze Steam Early Access można już kupić wczesną wersję gry Divinity: Original Sin, czyli oldskulowego turowego RPG autorstwa studia Larian.

Divinity: Grzech Pierworodny – 40-minutowy zapis z rozgrywki

Ender, 11 grudnia 2013, 21:30

Twórcy tradycyjnej gry cRPG Divinity: Grzech Pierworodny opublikowali ponad 40-minutowy klip wideo z zapisem rozgrywki, pochodzącym z wersji alfa produkcji. Na filmie zobaczymy w akcji wszystkie podstawowe systemy oraz opcje tytułu.

Premiera Divinity: Grzech Pierworodny przesunięta o kilka miesięcy

Orlov, 26 września 2013, 16:40

Klasyczny cRPG pojawi się kilka miesięcy później, niż zakładali początkowo jego twórcy. Przesunięcie premiery z listopada na luty przyszłego roku podyktowane jest chęcią dopieszczenia produktu końcowego.

Kickstarter Divinity: Original Sin zakończył się na sumie 944 tys. dolarów

Adrian Werner, 26 kwietnia 2013, 19:31

Dobiegł końca Kickstarter Divinity: Original Sin. Autorom udało się zebrać prawie milion dolarów i środki te posłużą do rozbudowania oraz dopracowania projektu.

Divinity: Original Sin - obejrzyj godzinny zapis rozgrywki z turowego cRPG studia Larian

Adrian Werner, 22 kwietnia 2013, 10:45

Studio Larian wypuściło nowy materiał video z turowego cRPG Divinity: Original Sin. Jest nim trwający prawie godzinę zapis rozgrywki opatrzony komentarzem twórców.

Divinity: Grzech Pierworodny osiąga pierwszy cel dodatkowy na Kickstarterze

luckie, 16 kwietnia 2013, 11:35

Studio Larian zebrało już pół miliona dolarów na Divinity: Grzech Pierworodny za pośrednictwem Kickstartera. Jest to równoznaczne z osiągnięciem pierwszego celu dodatkowego, dzięki czemu w grze pojawi się rozbudowane schronienie dla graczy.

Divinity: Grzech Pierworodny odniósł sukces na Kickstarterze – gra trafi na Linuksa i Maca

luckie, 10 kwietnia 2013, 14:41

Po niemal dwóch tygodniach od rozpoczęcia kickstarterowej zbiórki na rzecz Divinity: Grzech Pierworodny, studio Larian zgromadziło docelową sumę 400 tysięcy dolarów. Twórcy zapowiedzieli, że produkcja będzie działać na Linuksie i Macu.

Divinity: Grzech Pierworodny na Kickstarterze - pomóż ulepszyć grę

Sarge, 28 marca 2013, 12:50

W serwisie Kickstarter wystartowała zbiórka pieniędzy na dokończenie produkcji gry Divinity: Grzech Pierworodny, która została zapowiedziana przez zespół Larian Studios w ubiegłym roku. Deweloper prosi o wsparcie finansowe, które pomoże mu w jeszcze większym usprawnieniu swojego dzieła.

Skradziono komputery z wczesnymi wersjami nowych gier z serii Divinity

Sarge, 16 sierpnia 2012, 10:45

Ze stoiska studia Larian na targach gamescom w Kolonii skradziono dwa komputery zawierające wczesne wersje gier Divinity: Dragon Commander oraz Divinity: Original Sin. Deweloper oferuje nagrodę dla osoby, która pomoże znaleźć złodziei.

Zapowiedziano kolejną grę z serii Divinity, noszącą tytuł Divinity: Original Sin

Muninn, 29 maja 2012, 11:24

Deweloperzy z Larian Studios zapowiedzieli nową produkcję RPG. Będzie to kolejna część serii zapoczątkowanej przez Divine Divinity w 2002 roku, nosząca tytuł Divinity: Original Sin. Na pokazie gry dowiedzieliśmy się, że zostanie wyposażona w tryb kooperacji, turowy system walki oraz fabułę rozgrywającą się przed wydarzeniami przedstawionymi w tytule sprzed 10 lat.

Kolejna odsłona serii Divinity zostanie zaprezentowana na targach E3

Sarge, 15 maja 2012, 11:10

Niedługo usłyszymy więcej na temat serii Divinity, bo zespół Larian Studios zamierza zaprezentować jej nową odsłonę na nadchodzących targach E3. Wtedy poznamy więcej informacji na temat tej gry cRPG, bo na razie musimy zadowolić się jedną grafiką koncepcyjną.