Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Remember Me

Wieści ze świata (Borderlands: The Pre-Sequel!, This War of Mine, The Evil Within) 10/3/15

luckie, 10 marca 2015, 13:56

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku do gry Borderlands: The Pre-Sequel!, charytatywnym DLC do This War of Mine oraz przedwczesnej premierze The Evil Within: The Assignment na PC. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twórcy Remember Me nie zbankrutowali i pracują już nad nowym projektem

Góral, 1 lutego 2014, 10:03

Wczorajsze plotki o bankructwie studia DONTNOD, odpowiedzialnego za grę akcji Remember Me, okazały się nieprawdziwe. Firma przechodzi jednak przez pewne zmiany, mające zagwarantować jej stabilny rozwój i umożliwić pracę nad nowymi produkcjami. Dodatkowo prowadzone są już rozmowy z jednym z dużych wydawców, w sprawie kolejnego projektu.

Remember Me – porównanie ustawień graficznych na PC vs PS3 vs X360

Hed, 18 czerwca 2013, 12:43

W krótkim materiale wideo prezentujemy grę Remember Me w minimalnych i maksymalnych ustawieniach graficznych na PC. Zestawiamy też edycję pecetową z wydaniami na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Remember Me - From Paris with Love - gameplayowa recenzja

Robson, 11 czerwca 2013, 14:40

Wspomnienia, cyfryzacja, taka sytuacja, czyli recenzja średniaka, który... nie jest średniakiem? Zapraszam do recenzji gry Remember Me przygotowanej dla serwisu gameplay.pl

Remember Me - Łatwiej odnaleźć wspomnienia niż osobowość

Osk, 10 czerwca 2013, 13:24

Każda nowa gra potrzebuje czegoś oryginalnego, żeby wyzwolić się z ciągłego porównywania do innych tytułów i wyrobić własną markę. Czy „Remember Me” ma szansę zostać zapamiętane?

Remember Me debiutuje w pierwszej trójce. Top 10 UK (2 - 8 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 10 czerwca 2013, 12:51

GRID 2 udało utrzymać się pozycję lidera drugi tydzień z rzędu i to pomimo faktu, że generalnie gra odbierana jest nieco gorzej niż część pierwsza. Na miejscu trzecim debiutuje Remember Me ukazująca Neoparyż 2084 roku.

Remember Me na nowych materiałach wideo

Góral, 6 maja 2013, 13:26

Firma Capcom, wydawca gry Remember Me, wypuściła nowy trailer produkcji. U nas możecie obejrzeć go w polskiej wersji językowej (napisy), a dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kilka autorskich nagrań, prezentujących chociażby system walki w nadchodzącym projekcie.

Wieści ze świata (Remember Me, The Realm, Alice 3, Endless Summer) 23/4/13

Sarge, 23 kwietnia 2013, 11:55

Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej Remember Me, kickstarterowej zbiórce pieniędzy na stworzenie gry The Realm, wizji Americana McGee dotyczącej gry Alice 3, a także tajemniczym tytule Endless Summer. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Remember Me - wymagania sprzętowe i screeny z wersji PC

Sarge, 5 kwietnia 2013, 11:55

Firma Capcom przedstawiła minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Remember Me. Jej światowa premiera odbędzie się 4 czerwca bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Nowy zwiastun Remember Me zdradza datę premiery gry (film z polskimi napisami)

luckie, 27 lutego 2013, 18:54

Poznaliśmy datę premiery Remember Me – gra zadebiutuje 4 czerwca 2013 roku. Przy tej okazji firma Capcom zaprezentowała nowy zwiastun produkcji, na potrzeby którego stworzyliśmy napisy po polsku. Miłego oglądania!

Nowy zwiastun Remember Me z polskimi napisami

Hed, 9 stycznia 2013, 13:12

Firma Capcom pokazała nowy film z Remember Me, cyberpunkowej gry akcji od studia Dontnod Entertainment. Produkcja kojarząca się z konkurencyjnym Watch Dogs wygląda ciekawie i pojawi się już za kilka miesięcy. Przygotowaliśmy polskie napisy do tego materiału.

Remember Me – wersja z kinowym spolszczeniem zostanie wydana przez firmę Cenega

luckie, 8 października 2012, 13:13

Dystrybucją Remember Me w Polsce zajmie się firma Cenega Poland. Gra zostanie spolszczona kinowo (napisy po polsku), ale jeżeli dobrze znacie język angielski, nic nie stanie na przeszkodzie, by zagrać w oryginalnej wersji językowej.

Wieści ze świata (Remember Me, Call of Duty: Black Ops II) 1/10/12

Sarge, 1 października 2012, 12:15

Dziś piszemy m.in. o opcji Combo Lab w grze Remember Me, liście osiągnięć do odblokowania w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II, a także nowej aktualizacji Counter-Strike: Global Offensive. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Remember Me - Capcom pokazał system komponowania własnych kombosów

Adrian Werner, 23 września 2012, 12:40

Podczas targów Tokyo Game Show firma Capcom wypuściła nowy zwiastun z gry Remember Me. Materiał pokazuje w akcji system walki, który umożliwi komponowanie własnych kombinacji ciosów.

Pokazano 7-minutowy fragment z rozgrywki w Remember Me. Assassin’s Creed, Deus Ex i Incepcja w jednym?

Aver, 14 sierpnia 2012, 18:05

Firma Capcom zaprezentowała obszerny fragment gameplay’a z Remember Me, będącej ciekawie zapowiadającą się grą akcji w klimatach cyberpunkowych, której akcja rozgrywa się na futurystycznych ulicach Paryża.

Remember Me – nowa gra akcji od Capcomu ujawniona na gamescom 2012

luckie, 14 sierpnia 2012, 15:28

Capcom podczas prezentacji na targach gamescom 2012 ujawnił Remember Me - niezwykle ciekawą grę akcji. Co powiecie na walkę w stylu Batmana, wspinaczkę rodem z Assassin's Creeda i hakowanie ludzkich umysłów w jednym?

Adrift - nowa gra przygodowa na konsole osadzona w klimatach science-fiction

DogGhost, 22 sierpnia 2011, 09:25

Debiutancka produkcja francuskiego studia DONTNOD, zatytułowana wstępnie Adrift, zabierze nas w podróż do futurystycznego Paryża, w którym ludzie posiedli umiejętność zapisywania wspomnień.