Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2013, 13:12

Nowy zwiastun Remember Me z polskimi napisami

Firma Capcom pokazała nowy film z Remember Me, cyberpunkowej gry akcji od studia Dontnod Entertainment. Produkcja kojarząca się z konkurencyjnym Watch Dogs wygląda ciekawie i pojawi się już za kilka miesięcy. Przygotowaliśmy polskie napisy do tego materiału.

Firma Capcom wypuściła nowy zwiastun Remember Me, w którym możemy zobaczyć niepublikowane wcześniej sceny z gry. Materiał dostępny u nas w wersji z polskimi napisami jest potwierdzeniem, że szykuje się ciekawa produkcja w cyberpunkowych klimatach. Nie zabraknie w niej akcji, skomplikowanej fabuły i charyzmatycznych postaci. W tym przeciwników w stylu Kida Xmasa, który najwyraźniej urządzi galę sztuk walki na jednym z wieżowców.

Remember Me to gra, której zapowiedź wydawała się capcomową odpowiedzią na Watch Dogs, czy raczej falę ponownego zainteresowania klimatami science-fiction. Produkcja szykowana przez francuskie studio Dontnod Entertainment jest jeszcze niewiadomą, bo to debiut tego dewelopera. Pomysły ma on ciekawe – gra połączy dynamiczną walkę, elementy platformowe i motyw „miksowania” wspomnień, umożliwiający manipulowanie ludźmi.

Remember Me pokazany w nowym zwiastunie. - Nowy zwiastun Remember Me z polskimi napisami - wiadomość - 2013-01-09
Remember Me pokazany w nowym zwiastunie.

Nowy zwiastun Remember Me z polskimi napisami - ilustracja #3W Remember Me przeniesiemy się do futurystycznego Neo-Paryża z 2084 roku i wcielimy się w Nilin, agentkę polującą na wspomnienia ludzi. Pamięć bohaterki zostanie wykasowana przez jej dotychczasowego pracodawcę z niewiadomych powodów. Wraz z Nilin spróbujemy odkryć przyczynę. Premierę gry w wersji na pecety, Xboksa 360 i PlayStation 3 przewidziano na maj tego roku. Polskie wydanie będzie zawierało kinową lokalizację.

  1. Remember Me - Spóźniony prezent świąteczny
  2. Remember Me, czyli Assassin's Creed w cyberpunkowych realiach