Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2013, 18:54

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Nowy zwiastun Remember Me zdradza datę premiery gry (film z polskimi napisami)

Poznaliśmy datę premiery Remember Me – gra zadebiutuje 4 czerwca 2013 roku. Przy tej okazji firma Capcom zaprezentowała nowy zwiastun produkcji, na potrzeby którego stworzyliśmy napisy po polsku. Miłego oglądania!

Firma Capcom zaprezentowała światu nowy zwiastun jednej z najgorętszych produkcji nadchodzących miesięcy – Remember Me. Prócz tego, że w ciekawy i efektowny sposób wprowadza odbiorców w fabułę gry, zawiera szczegół bardzo istotny dla wszystkich wyczekujących tytułu – datę premiery. Ta została ustalona na 4 czerwca bieżącego roku (europejskie wydanie prawdopodobnie ukaże się w piątek 7 czerwca). Zapraszamy do obejrzenia wspomnianego zwiastuna z polskimi napisami.

W ramach przypomnienia, główną bohaterką Remember Me jest Nilin – Łowczyni Wspomnień, której ktoś wyczyścił pamięć. W obliczu tak niepowetowanej straty rusza ona do jaskini smoka – siedziby chciwej korporacji Memoreye – by odzyskać utracone wspomnienia. W grze nie zabraknie widowiskowej walki i wspinaczki po budynkach, co widać na powyższym filmie. Jednym z ciekawszych pomysłów francuskiego studia Dontnod Entertainment, jest motyw z manipulowaniem cudzymi wspomnieniami. Na zeszłorocznym Gamescomie pokazano jak Nilin włamuje się do umysłu ofiary i odpowiednie przy nim majstrując, zmusza mężczyznę do odebrania sobie życia. Jakiś czas temu widzieliśmy również jak działa w akcji zapowiadany system komponowania własnych kombosów. Zapowiada się ciekawie.

Remember Me trafi na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Dystrybucją gry w naszym kraju zajmie się firma Cenega, która obiecała stworzyć kinową lokalizację tytułu na wszystkich platformach.