Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2013, 19:46

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Tomb Raider na nowym zwiastunie – Ty też możesz zostać Larą Croft (film z polskimi napisami)

Firma Square Enix pokazała nowy trailer zbliżającej się gry Tomb Raider, który podkreśla jak zdolną dziewczyną jest młoda Lara Croft. Mnóstwo akcji, dynamiczna muzyka i piękna bohaterka (a do tego polskie napisy) – nic tylko oglądać!

Najnowszy Tomb Raider jest już na ostatniej prostej – gra pojawi się na całym świecie w następnym tygodniu, 5 marca. W związku z tym gorąca atmosfera wokół produkcji nie słabnie. Wręcz przeciwnie – wydawca gry, firma Square Enix, stale ją podgrzewa, wypuszczając kolejne materiały promocyjne. Dziś zaprezentowano nowy zwiastun, skupiający się na osobie Lary Croft. Zobaczcie jak wielki potencjał drzemie w tej filigranowej dziewczynie!

Wkrótce poznamy kolejną porcję przygód przyszłej pani archeolog, która jak się okaże, początki kariery miała niezwykle trudne. Poza kampanią fabularną, stworzoną przez studio Crystal Dynamics, Tomb Raider zaoferuje pełnoprawny tryb wieloosobowy, za który odpowiada oddzielny zespół ze studia Eidos Montreal (twórcy Deus Ex: Human Revolution).

Odrodzony Tomb Raider zdążył już podbić serca zachodnich recenzentów (średnia ocen w serwisie Metacritic waha się w zależności od platformy pomiędzy 80 a 88), co niewątpliwie znacząco podniosło oczekiwania fanów. Firma Cenega Poland zepewni rodzimym graczom pełną polską wersję językową. „Nasza” Lara przemówi głosem Katarzyny Gorczycy na wszystkich trzech platformach – PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.