Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2013, 09:10

autor: Sarge

Wystartowały otwarte beta testy gry TrackMania 2: Stadium

Studio Nadeo rozpoczęło otwarte beta testy nadchodzącej gry wyścigowej TrackMania 2: Stadium. Może w nich wziąć udział każda osoba, która ściągnie klienta z oficjalnej strony lub serwisu Steam, gdzie zadebiutowały też inne produkcje francuskiego dewelopera.

Wczoraj wystartowały otwarte beta testy gry wyścigowej TrackMania 2: Stadium, której przedsprzedaż rozpoczęto w serwisie Steam. W popularnej usłudze firmy Valve zadebiutowały również inne produkcje francuskiego studia Nadeo.

Chcąc wziąć udział w otwartych beta testach, wystarczy ściągnąć klienta gry z oficjalnej strony internetowej dewelopera lub z karty produktu w serwisie Steam, klikając w przycisk „Pobierz demo”. Następnie należy zalogować się na swoje konto ManiaPlanet. Beta oferuje możliwość przetestowania 15 tras, podczas gdy w pełnej wersji znajdziemy 65 wykręconych torów na tytułowych stadionach.

Warto wspomnieć również o tym, że wczoraj w usłudze Steam zadebiutowały trzy gry studia Nadeo: TrackMania 2: Canyon, TrackMania 2: Stadium oraz ShootMania Storm. Pierwszą można nabyć od razu, podczas gdy w przypadku kolejnych dwóch tytułów prowadzona jest przedsprzedaż (ich premiery zaplanowano na kwiecień bieżącego roku). Jeśli wcześniej zamówiliście gry z oficjalnej strony internetowej, teraz możecie aktywować je na Steamie za pomocą dołączonego klucza.

TrackMania 2: Stadium zadebiutuje w kwietniu bieżącego roku wyłącznie na PC. W serwisie Steam można zakupić grę z 10% zniżką za 8,99 euro (ok. 38 złotych). Podobna przecena obowiązuje na oficjalnej stronie, gdzie po obniżce zapłacimy jednak tylko 31,49 złotych. Z danych zamieszczonych na karcie produktu wynika, że produkcja studia Nadeo będzie dostępna m.in. w polskiej wersji językowej. Pod tym adresem znajdziecie również minimalne wymagania sprzętowe, które nie są zbyt wygórowane.