Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2013, 13:26

autor: Góral

Remember Me na nowych materiałach wideo

Firma Capcom, wydawca gry Remember Me, wypuściła nowy trailer produkcji. U nas możecie obejrzeć go w polskiej wersji językowej (napisy), a dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kilka autorskich nagrań, prezentujących chociażby system walki w nadchodzącym projekcie.

Firma Capcom, wydawca gry Remember Me, udostępniła nowy trailer nadchodzącej produkcji studia DONTNOD, prezentujący tło fabularne i podstawowe założenia tytułu. Materiał wideo opatrzony jest napisami w rodzimym języku. Dodatkowo nagraliśmy dla Was kilka filmików, na których można obejrzeć między innymi walkę.

Grę poznaliśmy w sierpniu 2011 roku, kiedy to funkcjonowała pod tytułem Adrift. Rok później, w czasie targów gamescom 2012, zapowiedziano, że studio DONTNOD znalazło wydawcę dla swojego projektu – firmę Capcom. Wtedy też zmieniono jego nazwę na Remember Me. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, a także komputerach PC 4 czerwca bieżącego roku. Jeżeli planujecie zakup wersji na „blaszaki”, to warto rzucić okiem na ujawnione niedawno wymagania sprzętowe.

Powyższe dwa materiały wideo, nagrane przez naszą redakcję, prezentują walkę w Remember Me. Główną bohaterką produkcji jest Nilin, która pracuje jako agentka Errorrist, walcząca z korporacją Memoreye, ingerującą w ludzkie umysły. System starć jest stosunkowo prosty, ale jednocześnie wymagający i umożliwiający komponowanie własnych kombinacji ciosów, o czym pisaliśmy szerzej we wrześniu zeszłego roku.

Akcja gry rozgrywa się w 2084 roku w Paryżu. Wspomniany wcześniej koncern Memoreye odkrył sposób na zapisywanie w cyfrowej postaci informacji o zdarzeniach z przeszłości. Powyższy materiał wideo pokazuje w jaki sposób odbywa się ingerencja w ludzką pamięć. Więcej informacji na temat gry Remember Me znajdziecie w naszej zapowiedzi.

DONTNOD to francuskie studio założone w 2008 roku. Siedziba dewelopera mieści się w Paryżu. Firma została utworzona przez branżowych weteranów, którzy na swoim koncie mają prace przy takich projektach jak: Splinter Cell, Rainbow Six czy też Heavy Rain.