Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 29 października 2008, 19:48

autor: Crash

Zestaw akcesoriów dla Xbox 360 zapowiedziany

Microsoft potwierdził pojawienie się na rynku specjalnego zestawu akcesoriów do Xbox 360, skierowanego do graczy, chcących w pełni cieszyć się możliwościami Xbox Live. Nazwa zestawu to Xbox 360 60GB Xbox Live Starter Pack, a jego cena wynosić będzie $100.

Microsoft potwierdził pojawienie się na rynku specjalnego zestawu akcesoriów do Xbox 360, skierowanego do graczy, chcących w pełni cieszyć się możliwościami Xbox Live. Nazwa zestawu to Xbox 360 60GB Xbox Live Starter Pack, a jego cena wynosić będzie $100 (284zł).

Zestaw akcesoriów dla Xbox 360 zapowiedziany - ilustracja #1

W skład zestawu wejdzie dysk twardy o pojemności 60GB, trzymiesięczny Xbox Live Gold, kabel ethernet oraz zestaw słuchawkowy. Jego sprzedaż rozpocznie się 4 listopada w Stanach Zjednoczonych, w przypadku Europy szczegóły wciąż nie są znane. Przypuszczać jednak można, iż dostępny będzie również i dla nas.

Pierwsze plotki o wypuszczeniu Xbox Live Starter Pack pojawiły się już w sierpniu, podczas odbywających się w Lipsku targów Games Convention. Microsoft rozesłał wówczas ulotki (zdjęcie poniżej), które przedstawiały omawianą ofertę. Biorąc je pod uwagę jako zwiastun europejskiej premiery, cena zastawu wynieść powinna 79 euro (286zł).

Zestaw akcesoriów dla Xbox 360 zapowiedziany - ilustracja #2

Cena i skład zestawu sprawia, że oferta wydaje się być skierowaną wyłącznie do posiadaczy Xbox Arcade, którzy pozbawieni zostali dodatkowych akcesoriów. Dla osób pragnących zwiększyć wyłącznie pojemność konsoli, nadal lepszym rozwiązaniem pozostaje nabycie 120GB dysku, w cenie 112 euro (406zł).