Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 września 2018, 09:12

Sterowniki GeForce 411.70 z ulepszeniami dla FIFA 19, Assassin's Creed Odyssey i Forza Horizon 4

Firma Nvidia wypuściła nowe sterowniki do kart GeForce. Ich największą atrakcją są ulepszenia optymalizacji dla gier FIFA 19, Assassin's Creed Odyssey oraz Forza Horizon 4.

Assassin's Creed Odyssey. - Sterowniki GeForce 411.70 z ulepszeniami dla FIFA 19, Assassin's Creed Odyssey i Forza Horizon 4 - wiadomość - 2018-09-28
Assassin's Creed Odyssey.

Firma Nvidia udostępniła zaktualizowane sterowniki dla kart GeForce, opatrzone numerem 411.70 WHQL. Tradycyjnie przynoszą one ulepszenia optymalizacji przygotowane z myślą o konkretnych tytułach. Tym razem drivery koncentrują się na poprawieniu wydajności trzech gier. Pierwszą jest mająca premierę dzisiaj FIFA 19, drugą Assassin's Creed Odyssey, czyli kolejna odsłona popularnego cyklu firmy Ubisoft, w którą zagramy 5 października, a trzecią wyścigi Forza Horizon 4, mające wjechać na półki sklepowe 2 października.

Jeśli ten konkretny zestaw gier wydaje Wam się znajomy, to nie dzieje się tak bez powodu. Równo tydzień temu wypuszczono bowiem sterowniki 411.63 WHQL, które zostały zoptymalizowane dokładnie pod te same trzy produkcje. Zakładamy więc, że ludziom z Nvidii przez te siedem dni udało się dodatkowo poprawić wydajność w tych tytułach, ale nie podano konkretnie, na jak duże ulepszenia możemy liczyć.

Co ciekawe, również reszta dokumentacji sterowników jest identyczna z wersją 411.63. Dostajemy więc nowe lub zaktualizowane SLI dla gier Hob, Lake Ridden, NieR:Automata, Northgard, Pure Farming 2018, Raid: World War II, Star Wars: Battlefront II i TT Isle of Man oraz profile 3D Vision dla The Elder Scrolls Online oraz Assassin's Creed Odyssey. Wygląda więc na to, że poprzednie drivery nie były do końca dopracowane i Nvidia na szybko wypuściła lekko zaktualizowaną wersję.

GeForce Game Ready 411.70 WHQL można pobrać m.in. z oficjalnej strony internetowej firmy Nvidia bądź za pomocą aplikacji GeForce Experience. Pełna dokumentacja w języku angielskim dostępna jest tutaj.

Przypomnijmy na koniec, że nowe sterowniki do kart Nvidii przeznaczone są wyłącznie dla 64-bitowych systemów operacyjnych. Osoby wciąż korzystające z 32-bitowych wersji mogą liczyć tylko na poprawki związane z bezpieczeństwem. Od pewnego czasu porzucono również wsparcie dla kart bazujących na architekturze Fermi.

  1. Pobierz sterowniki GeForce
  2. Oficjalna strona firmy Nvidia