Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2018, 21:45

Pierwszy zapis powtórki z gry DiRT Rally 2.0 [Aktualizacja]

Wczoraj poznaliśmy konkretną datę premiery nowej gry studia Codemasters. Gra ukaże się 26 lutego 2019 roku. Dziś natomiast do sieci trafił krótki film prezentujący powtórkę z rajdu w Argentynie.

Uwaga: zdjęcie zawiera dyskretne lokowanie produktu. - Pierwszy zapis powtórki z gry DiRT Rally 2.0 [Aktualizacja] - wiadomość - 2018-09-28
Uwaga: zdjęcie zawiera dyskretne lokowanie produktu.

Kurz nie zdążył jeszcze opaść po wczorajszej informacji o premierze DiRT Rally 2.0, a już dziś w sieci pojawił się nieoficjalny film prezentujący powtórkę z gry. Zapis rozgrywki prezentuje replay z przejażdżki Audi Quattro w Argentynie. Tytuł pojawi się 26 lutego 2019 roku i trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Film nie pochodził z oficjalnego konta producenta, dlatego został usunięty z serwisu YouTube.

Miejmy nadzieję, że tym razem brytyjscy Mistrzowie Kodu ponownie staną na wysokości zadania i kontynuacja wyścigów z 2015 roku okaże się godną propozycją dla każdego miłośnika sportów samochodowych. By jak najmocniej wzbogacić doznania płynące z rozgrywki, twórcy pokusili się o zakup pełnej licencji Mistrzostw Świata FIA World Rallycross. Gracze będą mogli rywalizować w wielu miejscach na świecie, takich jak Argentyna, Stany Zjednoczone oraz... Polska! Fanów brudu i szlaki pod kołami pewnie ucieszy wiadomość, że grę ma cechować wysoki poziom trudności i realizm.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Codemasters