Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2018, 21:37

autor: "Vergil"

Twórcy The Order 1886 zapowiadają nową grę - Lone Echo 2

Studio Ready at Dawn zaprezentowało zwiastun gry Lone Echo 2, która podobnie jak pierwsza część serii, zmierza na gogle Oculus Rift. Produkcja pozwoli nam prześledzić dalsze losy androida imieniem Jack i kapitan Olivii Rhodes.

Opracowane z myślą o goglach Oculus Rift Lone Echo spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Odpowiedzialne za tę produkcję studio Ready at Dawn kuje żelazo póki gorące i pracuje nad kontynuacją tej produkcji. Pierwszy zwiastun Lone Echo 2 oraz garść informacji na jego temat czekają na Was poniżej. Obecnie nie wiemy jednak, kiedy możemy spodziewać się premiery omawianego tytułu.

Zacznijmy od tego, że akcja Lone Echo 2 zostanie osadzona po wydarzeniach przedstawionych w pierwowzorze. Podczas zabawy po raz kolejny trafimy w okolice Saturna – wcielając się w androida imieniem Jack, pomożemy znanej z oryginału Olivii Rhodes w stawieniu czoła napotkanym problemom; poznamy przy tym kolejne tajemnice wszechświata i pokonamy „ograniczenia czasu”.

W trakcie rozgrywki ponownie będziemy obserwować akcję z perspektywy pierwszej osoby, a korzystając z kontrolerów Oculus Touch, których ruchy zostaną przełożone na ręce protagonisty, wejdziemy w interakcję z przedmiotami i elementami otoczenia. Możemy spodziewać się zarówno zagadek środowiskowych (których rozwiązywanie będzie wymagać wykorzystania futurystycznych narzędzi), jak i konieczności poruszania się w warunkach zerowej grawitacji.

Jedną z wizytówek pierwszej części serii Lone Echo była grafika. Najwyraźniej sprawy będą miały się podobnie w przypadku sequela. - Lone Echo 2 zmierza na gogle Oculus Rift - wiadomość - 2018-09-27
Jedną z wizytówek pierwszej części serii Lone Echo była grafika. Najwyraźniej sprawy będą miały się podobnie w przypadku sequela.
  1. Oficjalna strona internetowa studia Ready at Dawn